Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Pkknın Dine Düşmanlığı

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mürted örgüt pkk,dine düşmanlığını gücünün fazla olduğu yerlerde her sakallıyı ışid diye etiketliyerek saldırmayı meşru göstermeye çalışıyor.Yakalanan 13 kişi söylemi yalan,burada yakaladıkları bir vatandaşı polislerin gözü önünde sırf sakalı var diye dövüp bunuda ışidçi diye etiketliyorlar....

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uludere'de IŞİD'li iddiasıyla bir kişi alıkonuldu
Uludere ilçesine bağlı Ortaköy'de (Arûş) Nevşehir nüfusuna kayıtlı bir şahıs, IŞİD'li olabileceği şüphesiyle YDG-H'li gençler tarafından alıkonuldu.

uludere_de_i_id_li_iddia_iyla_bir_ki_i_alikonuldu_h3714.jpg

Federal Kürdistan sınırında bulunan, Şırnak Uludere'ye bağlı Ortaköy'de (Arûş), Nevşehir nüfusuna kayıtlı Esat K. isimli şahıs, YDG-H'li gençler tarafından alıkonuldu. Köyde bulunan yurttaşlar, sınır köyüne gelen ve davranışlarından şüphelendikleri şahsı durdurdu. Şengal'den kaçan Êzidilerin yoğunluklu olarak bulunduğu köyde, elinde dini kitaplar olduğu için yurttaşlar tedirginlik duyup şahsın etrafını sararak, ne amaçla bölgede bulunduğunu sordu. Şüpheli kişi, "Anadolu Gençlik Derneği üyesiyim, bölgeye gezmek için geldim. IŞİD'li değilim. Bir arkadaşımla geldim" derken, arkadaşının sorulması üzerine ise ifadesini değiştirerek yalnız geldiğini söyledi. Şahıs YDG-H'li gençler tarafından alıkonuldu.
880x585cc-hkr-22-08-14-isidli-iddiasi100.jpg

880x585cc-hkr-22-08-14-isidli-iddiasi200.jpg

Haber Kaynağı: Diha

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu haberleri buraya attım,ama yine belirteyim,bu haberin kaynaklarıda pkk medyasıdır,yani iyi biliyorumki bu haberlerin içeriğinde yüzde doksan yalan var,muhakkak bir şeyler terstir.Haberi pkk medyasının amacını bilmek adına ekledim..

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu adamın neresi ışidçiye benziyor alayı yalan bu şerefsizlerin doğuda çok sakallı dindar insan var kominist itler dindar insanları sindirmeye çalışıyor

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu adamın neresi ışidçiye benziyor alayı yalan bu şerefsizlerin doğuda çok sakallı dindar insan var kominist itler dindar insanları sindirmeye çalışıyor

Bir başka deyişle CHP zihniyeti hüküm sürüyor, ülkenin geri kalan bölgeleri ise meelemekle meşgul . Az susun da kafa dinleyelim bari deyince havlayan koyunlara dönüşüyorlar.

6 Çevrimdışı

666

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah cc beni affetsin sözlerim için ,ama İnanılmaz büyük nefretim beliyorum bu cahil,münafık ve kafir yanlısı kürtlere karşı!

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah resulu sav zamanında sakal müşriklerle müminleri ayırıcı bir unsur idi.
Allah'a hamd olsun, iş yavaş yavaş buna dönmeye başlıyor.

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim onlari kahretsin hergun doğuda bu haberleri isitiyoruz hatta canli sahit oluyoruz tehditte ediliyoruz . Ama biliyoruz ki Rabbim muminlerle beraberdir. "Herkesi isid ci saniyorlardan" cok onlar bunu bahane ediyorlar mesele isid ten ote bir mesele iman ve kufur meselesi (isid ci degilim hatirlatma Rabbim musluman kani icinlerden eylemesin)

B Çevrimdışı

bilinmeyen0754

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah cc beni affetsin sözlerim için ,ama İnanılmaz büyük nefretim beliyorum bu cahil,münafık ve kafir yanlısı kürtlere karşı!

Kardesim nefretin cahil munafik ve kafir yanlisi her insan icin olsun.anladim seni aslinda ama yinede bi tavsiye vereyim dedim .yanlis anlama beni.
Zaten mesele kurt olmalari degilki.nice turk var islama dusman olan.her müslüman bizim kardesimizdir irki cinsiyeti dark etmez.vesselam :)

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aynı nefret,türk,arab ve diğerleri içinde geçerliyse sorun yok,ama sadece kürdlere ağırlıklıysa dikkat etmeni öneririm.

Üst Ana Sayfa Alt