Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Pratik Yemekler (erkeklere Ozel :d )

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
GPS açıkken resim çekseydi yerini bulurduk : )
aynen akhi. ayrıca GPS si açık olmasa bile internet açık olduğu zaman RETRİCA ile fotoğraf çekse yine belli olurdu :D

bu retrica varya tam casus programı bence:snzdglsn: internet açıksa senin bulunduğun yerin enlem ve boylam kordinatlarını tespit ediyor.

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aynen akhi. ayrıca GPS si açık olmasa bile internet açık olduğu zaman RETRİCA ile fotoğraf çekse yine belli olurdu :D

bu retrica varya tam casus programı bence:snzdglsn: internet açıksa senin bulunduğun yerin enlem ve boylam kordinatlarını tespit ediyor.
Ahi bu bilgileri nerden buluyoruz ya? Fotonun her yanını inceliyorum ama bişey anlayamıyorum. :)

Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kahvaltı niyetine mutfağa dönüyorsunuz bir 2,3 kaşık yoğurt çorba tabağına döküyorsunuz sonra üzeri için birazda reçel döküyorsunuz servise gerek yok ekmek banıb yiyorsunuz.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kahvaltı niyetine mutfağa dönüyorsunuz bir 2,3 kaşık yoğurt çorba tabağına döküyorsunuz sonra üzeri için birazda reçel döküyorsunuz servise gerek yok ekmek banıb yiyorsunuz.
Bu ne ya bebek muhallebisi gibi, eghhh :-/
Sade orijinal yoğurt en güzeli

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yemek yapma konusunda ne olursa olsun tanimiuorum kimseyi kusura bakmayin :) lahanayi marul diye salataya katan ben den baska yoktur heralde :)
Ama akillandim simdi daha guzel yemek yapiyorum :) insaallah birgun toplanip yemek nasip olur.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
upload_2016-6-3_0-26-21.png

Malzemeler
1 adet soğan
1 adet patates
1 adet havuç
1 adet yumurta
1 kahve fincanı zeytinyağı
1 kase un
Pul biber
Karabiber
Tuz

Hazırlanışı
Önce soğanları küp küp doğrayarak zeytinyağında pembeleşene kadar kavurun üzerine 4 bardak kadar su ilave ederek patates ve havucu da ekleyerek kaynamaya alın. Diğer tarafta yumurta ve unu mantı hamuru kıvamına getirin. Eğer ununuz yetersiz gelir ise ilave yapabilirsiniz. Bu hamuru leblebi kadar kopararak kaynamakta olan çorbanızın içerisine atın. Özellikle hamurlarda piştikten sonra tuz ve istediğiniz baharatları ekleyin. 15 dakika kadar daha kaynattıktan sonra ateşten alabilirsiniz. Çorbanız servise hazırdır.
Afiyet olsun.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendımızı bu konuda gelıstırmemız lazım akhıler :) ne zaman ne yapacağını bılen ınsanlar olmalıyız sınav herde :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ben pişmiş etle yapılanını yedim. ramyun falan da yedim pek damak tadıma uymadı. yosun garip geliyo

Üst Ana Sayfa Alt