Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim İstek Hattı

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hocam egerki pc calisiiyorsa bu siyah gulun icerisine ALLAH , MUHAMMED (s.a.v.) LA ILAHE ILLALLAH yazisi Arabca olarak yazabilirmisiniz ve lutfen kimse cigdem kardesim gibi avateriimi calmasin ha yoksa yine degisirim :benkizgin :benkizgin :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :hahahaa :hahahaa :hahahaa

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
hazal35 ' Alıntı:
hocam egerki pc calisiiyorsa bu siyah gulun icerisine ALLAH , MUHAMMED (s.a.v.) LA ILAHE ILLALLAH yazisi Arabca olarak yazabilirmisiniz ve lutfen kimse cigdem kardesim gibi avateriimi calmasin ha yoksa yine degisirim :benkizgin :benkizgin :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :hahahaa :hahahaa :hahahaa
Hazal kardeş deli kardeşin verdiği adresle yaptım bu çıktı bilmiyorumki başka resim koymayı. :cimcime3 Bilsem kendi resimlerimden birini koyucam zaten. :mısır

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ÇİĞDEM ' Alıntı:
hazal35 ' Alıntı:
Hazal kardeş deli kardeşin verdiği adresle yaptım bu çıktı bilmiyorumki başka resim koymayı. :cimcime3 Bilsem kendi resimlerimden birini koyucam zaten. :mısır

cigdem kardesim daha :cimcime3 :agliyorum onemli degil artik benim avater degil o bi sorun yok :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :yale :yale :melek :melek :melek

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
gorsel_ALLAH.jpg

f_59ro1m_084a995.gif

ne%20gül.jpg

x1pcjqddvowrkckjrz9atke8azmm6x.jpg

seni_seviyorum.JPG

logoo16rxde2.jpg

aa22duabebek5jg.jpg

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
enes kardeşim avatarın yakıo yahu...maşAllah eline sağlık antısıyonıst ahi...

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
bilmemm.. :huhuuhuu (istek bana kalırsaaa.. :S )

Üst Ana Sayfa Alt