Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim İstek Hattı

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Avatarım ; imzam yok diyenler nerede :grin:

en başda benim yok belki bu başlığı biri görürde banada bir avatar imza yapar :kiss:

Şaka avatarı ve imzası olmayan arkadaşlar isteklerinizi sunabilirsiniz .. :embarrassed:

T Çevrimdışı

tacMahal

Üye
İslam-TR Üyesi
nasıl örnekleyeym anlamadm ? ama şölee karizmatk olsn lütfenn... :)
resmi size bırakıyorum... ;)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
tacMahal ' Alıntı:
nasıl örnekleyeym anlamadm ? ama şölee karizmatk olsn lütfenn... :)
resmi size bırakıyorum... ;)

Tacmahal kardeş senin kadar karizma yapamasamda birşeyler yapdım inşallah beğenirsiniz..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sena__19 ' Alıntı:
BENİM İHTİYACIM VARMI SİZCE YA :p :p :p :D

şimdi ihtiyacın var desem başıma iş alıcam :)) yok desem içim el vermez :)) Sen daha iyi bilirsin bacı..

T Çevrimdışı

tacMahal

Üye
İslam-TR Üyesi
aslında sölemicektm ama benm ismimin sadece 'T' si büyüktü ama ne yalan söyleyeym böle daha karizmatik~ :)) ~ olmuşş saolasn ellerine sağlık..hemen ismimi değiştireym...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
TaCMaHaL ' Alıntı:
aslında sölemicektm ama benm ismimin sadece 'T' si büyüktü ama ne yalan söyleyeym böle daha karizmatik~ :)) ~ olmuşş saolasn ellerine sağlık..hemen ismimi değiştireym...

: ))

O Çevrimdışı

OĞUZELİ

Üye
İslam-TR Üyesi
RİCA ETSEM banada gelirmi acaba şöööle üzerinde oğuzellim yazsa
açılıp kapanan bir gül veiçinde ALLAH yazılı olsa rüya görüyorum heralde olmaz dimi???????????

....ÜLKER.........

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş yaparım da ayrı ayrı bu resimlerin arşivimde olması lazım bakıyorum dediğiniz şeylere uygun malzemeler bulursam yaparım..

O Çevrimdışı

OĞUZELİ

Üye
İslam-TR Üyesi
Sabırla, duayla, ümitle beklemekteyim.Sana kolay gelsin ALLAH YARDIMCIN OLSUN. :wink:
.:)) (:)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Msn'den bir kardeş rica etmişti.Yanlız nickini unuttum ebucihad yada islami cihad idi sanırım.İkisinden de avatar yaptım..Avatarlarına ekleyebilirler..

Dosyalar ekte..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Oğuz eli kardeş idarelik resmin hayırlı olsun..çiçek gibi oldun :)

index.php

O Çevrimdışı

OĞUZELİ

Üye
İslam-TR Üyesi
ELLERİNE SAĞLIK TŞK.DAHA GÜZELİNİ YAPARSIN İNŞ.
SİZLERLE OLDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
başka isteği olan yok mu ya:))

Bakın ben istek sunarım ona göre:)

Varmı bana avatar imza yapıcak :))

P Çevrimdışı

paskalya

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşim benim de resmim yok rica etsem bana da bi resim ayarlayabilirmisin sade ama yoğun anlam içeren, isimsiz olursa sevinirim...mesala açmakta olan bi gül arkasından doğan güneş olsa....çok mu abarttım...neyse sizi yorucam ama h.h.edin..

Üst Ana Sayfa Alt