Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Rukyede Yaşadığım Paranormal Olaylar

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Cinni kaynaklı sorunlar nörolojik muayenelerde çoğunlukla tespit edilmez birde cin in bedendeki konum kalimina göre değişir vücutta çok uzun süre kalan var git gel yapan var kısa veya uzun zamanli ayrılıp vücuda dondugunde rahatsızlık verenler var rukyede bile rukyeciyi kandırmak için bedenden çıkmış numarası yapanlar oluyor mesela..birde bu varliklar insan vücudunu ve insan vücudundan faydalanmayı çok sever insan vücudu onlar için saray gibi..o yüzden de inatcilar çıkmama konusunda.

Belki cinni kaynakli degildir
Mesela bazi sizofrenik vakalarda bobrek ustu bezlerindeki bi sorundan kaynaklaniyor. Nokta atisi teşhis koymak gerekir diye dusunuyorum bu konularda.

@Alketa Abla iki senedir günde bi avuç hap ile tedavi oluyorum elhamdulillah krizlerim depresyonum ani ataklar sona erdi ama bu haplar sanki ruhumu öldürdü doğal duygulardan nasipsiz kaldım

Belki doz ayari ya da ilac degisimi vs gibi destekler alinabilir.

Gercekten işin ehli bir rukyeciye gitmiş miydin.

Bir de nörolojik konuda da farkli birkac yere gidip teyit ettirdin mi.
Ataklarin tedavi sonra sona ermis dedigim gibi doz ayari ilac degisimi ek olarak psiko terapi vs gibi de destek olabilir. Yani coklu dusunmek lazim. Umitsiz olma sakın. Yeter ki iyilesmeyi iste. Bir de ahiskali ruhsal anlamda nerdeyse hepimizin sorunlari var. Ama bazisinin imtihanlari daha cetin olabiliyor. Seninde zor. Dua edelim insallah forumca sana.

مراد Çevrimdışı

مراد

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.Ahi bu tür(bipolar,asperger vb.)rahatsızlıklar genelde yüksek zeka ile ilişkilidir.Bilhassa bipolar gibi psikotik rahatsızlıklarda ilaç kullanmak şarttır.Kendini şeker,tansiyon hastası gibi kabul edip ilaçlarını düzenli bir şekilde kullanmalısın."Tedavi olun.Zira Allah(cc) ölüm hariç her derdin devasını yaratmıştır."hadis-i şerifinde buyurulduğu gibi...

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.Ahi bu tür(bipolar,asperger vb.)rahatsızlıklar genelde yüksek zeka ile ilişkilidir.Bilhassa bipolar gibi psikotik rahatsızlıklarda ilaç kullanmak şarttır.Kendini şeker,tansiyon hastası gibi kabul edip ilaçlarını düzenli bir şekilde kullanmalısın."Tedavi olun.Zira Allah(cc) ölüm hariç her derdin devasını yaratmıştır."hadis-i şerifinde buyurulduğu gibi...

Alekum selam ahim
Zeki olduguma yakinen inanmak istiyorum :)

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben tam kurtulacakken
Niçin kurtulmaya çalışıyorsun? Onu öldürmeyi de deneyebilirsin. Bana sanırım hicri takvime göre dün bi musallat geldi. Karabasan hissini yaşayıp uyanmıştım.

Onun şah damarına saldırmayı niyetlenerek tekrar uyuduğumu hatırlıyorum. Onu öldürüp cehenneme (Musallat bir cinin müslüman olmadığını düşünüyorum.) göndermek istiyordum. Bunları sesli bir şekilde de o duysun diye ifâde etmiştim.

Bir de değişik değişik taktikleri var. Bu karabasanda Minecraft oyunundaki "Herobrine" efsânesini taklit ederek beni uyandırmıştı. Düşününce komik de bir durum. Cinlerin insanların korktuğu şeyleri araştırdığı kanaatindeyim.

Karabasanı nasıl anlıyorum: Yüksekten düşermiş hissi oluyor, ılık bir elektrik seni çarpıyormuş gibi hissediyorsun vs.

Âyet-el Kürsü, Felak, Nas vs. de okumuştum muhtemelen yatmadan önce. Günün geriye kalan zamanlarında ya etkisi çok düşük oldu ya da tamâmen benden uzaklaştı musallat.

Ben seviyorum bana ara sıra musallat gelmesini. Korkmazsan onlar senin oyuncağın oluyor. Korkarsan sen onların oyuncağı oluyorsun.

Eskiden bana çok gelirdi hattâ hasta olduğum bir zamâna denk gelmişti. Boğmaya çalışmışlardı. Zorlayıcı bir durumdu. Zamânla onlar gele gele tecrübe edindim.

Bu arada niye karabasan gelir pek bir fikrim yok. Sizce niçin karabasan gelir? Ve nasıl gelebiliyor acaba?.. Ama gelsin de (veya gelmesin Allah en hayırlısı neyse onu yapsın.) onlarla savaşmayı seviyorum. Musallat dediğimden kasıt karabasan. Başka tür musallatı pek bilmiyorum.

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt