Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

s.a.

D Çevrimdışı

DeAr-X

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. millet kenan (casper) sonunda güzel bir isim bulmuşsunuz ümit aga
buradan benim siteyede dini konu atalım mıı nedersinn

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Aleyküm Selam .... :cemaat

Deli noluyor :huhuuhuu

casper kim kenan kim ben kimim :aklımkarıştı

F Çevrimdışı

Filistinim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
adayış, filistininsesi ve siyahsancak ' ı "beğenmeyen" bir arkidişimize tepki, islam-tr ile bi alakası yok , DeWrİmCi' min dediği gibi az bi şaşırmış kendini

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
Rabbim şaşırtmasın hiç kimseyii.. :huhuuhuu

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
yine noldu neden gülüyon_? :huhuuhuu

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu :eek:hafalanoldum beğenisini belitmek için girmiş o zaman kardeş hoşgelmiş :huhuuhuu

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunu benim söylemem gerekiyordu neden anlamadın peki :huhuuhuu
Filistinim ' Alıntı:
adayış, filistininsesi ve siyahsancak ' ı "beğenmeyen" bir arkidişimize tepki, islam-tr ile bi alakası yok , DeWrİmCi' min dediği gibi az bi şaşırmış kendini

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bahsedilen siteleri beğenmeyip buraya hala anlayamadığım bir yazı yazmış olan bu şahıs kim ve oradan ayreılan kardeşleri niye takip ediyor :huhuuhuu

F Çevrimdışı

Filistinim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah iyiliğinizi versin inşeAllah kardeşler, hakkınızı helal edin ben HAMAS bişeyler yazar umuduyla beni alakadar eden kısmına tepki verdim sadece. eğer yanılmıyorsam selam veren , Hamas ın eski iş yerinden tanıdığı bir kardeşimiz .

biz darbe yaptık ya :), tüm SiyahSancak üyelerine yeni evimizin burası olduğuna dair mesaj gönderildi. sitemiz Adayış ismi ile başladı yoluna sonra FilistininSesi olduk . Filistin Enformasyon türkçe yayına başlayınca o zamanki haber portalımız kapandı ve SiyahSancak forumu adı ile devam ettik yolumuza. forum kapandı SiyahSancak Haber kuruldu . velhasıl şimdi buradayız.

kardeşimiz kullandığımız isimleri beğenmediğini dile getirince acizane hisettiğimizi dile getirdik.

kendisi hoşgelmiş sefa getirmiş ama muhabbete kötü yerden başlamış ayrıca islam-tr adını biz bulmadık biz buraya sonradan geldik ama kendimizi misafir olarak görmüyoruz inşeAllah :)

Allah(c.c.) cümlemizin yar ve yardımcısı olsun inşeAllah

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:miniş amin ecmain inşallah tekrardan hoşgelmişsiniz :cemaat

Üst Ana Sayfa Alt