Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Saad Gamidi & Hayri Küçükdeniz - Mealli Hatim Indir Dinle

M Çevrimdışı

muwahhid19

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum kardeşler bu saad gamidi hayri kücük deniz full hatimi bulamadım sitede indiremedim bi yardımcı olurmusunuz ??

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
aleyküm selam kardeş verilen linke tıkla orada full hatim mevcut... herhangi bir cüzü dinlemek için aç... playerin altında mp3 indir butonu var oraya gelip sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek indirebilirsin...

T Çevrimdışı

taha4141

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selam Hidayete Tabi Olanlara
Kaardes Yanlış yaptınız İndircegiz İndiremioz İlgilenen Yok Üye ediyonuz birde Zaten Allah Rızası İçin Yapsanız Video veya kuran kerim indirmek isteyince Üyelik istiyor

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Kaardes Yanlış yaptınız İndircegiz İndiremioz İlgilenen Yok Üye ediyonuz birde Zaten Allah Rızası İçin Yapsanız Video veya kuran kerim indirmek isteyince Üyelik istiyor

kardeş zaten akhiler ALLAH rızası için hazırlamış çalışmayı,sen indirmeyi becerememişsin yukarda kardeşler anlatmış nasıl indireceğini eğer anlamadıysan ben anlatayım inş...

ilk olarak gülyarası.com hepsi mevcut ama tek tek indirmen gerekiyor ve üye olman lazım her audio,nun altında mp3 indirme butonu var

Saad Al Ghamdi - Hayri Küçükdeniz Audiolar - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

ikincisi tekrar üye olmak istemiyorum desen

archive sitesinden de indirebilirsin

Saad-Gamidi-Hayri-Kucukdeniz-Mealli-Hatim-Sureli : Saad-Gamidi-Hayri-Kucukdeniz-Mealli-Hatim-Sureli : Free Download & Streaming : Internet Archive

Üst Ana Sayfa Alt