Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sapık Hamastan Katliamcı Şii Irana Övgü

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
#Gazze'deki reklam panolarına #İran'ı ve devrimi övüp teşekkür eden afişler asıldı. #Merzuk'un işleri..

B-69aTuWkAAeRj6.jpg

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Artık bunlara zerre kadar hüsnü zannım yok yazık ki yazık.Ne kadar sıkıntı çekersen çek bu hiçbir şeyi açıklamaz.Sıkışınca iran'ın eteklerine yapış.O zaman bu nasıl bir mücadele böyle?Bu adamlar galip gelse bile ne olacak?kafir israil gider, rafizi müşrik iran gelir.Elde var sıfır.Böyle rezil bir duruma düşmektense hamas hiç hükümet kurmayaydı da sade savaşsaydı:( illaki devlet kurmak için rafizilere veya batılılara yalakalık mı gerekir?Rafizilere uşaklık yapmaktansa hiç cihad etme daha iyi.Bu kadar mı aciz kaldınız?Rafizi olmak daha mı iyi oldu?

sonuç;

dinlerini sattılar dünyalarıda onlara bir fayda sağlamadı.

toprak56 Çevrimdışı

toprak56

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gazze'ye gidip benim asacak halim yok...
Arkadaşım iyi değilsin sanırım ? Diyorum ki ;

يَٓا اَيُّهَا الَّذ۪ينَ اٰمَنُٓوا اِنْ جَٓاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ۬ فَتَبَيَّنُٓوا اَنْ تُص۪يبُوا قَوْماً بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلٰى مَا فَعَلْتُمْ نَادِم۪ينَ
Ey iman edenler! Eğer bir fasık size bir haber getirirse onun aslını araştırın. Yoksa bilmeden bir kavme sataşırsınız da yaptığınıza pişman olursunuz (Hucurat 6 )
Senin astığını söyleyen mi oldu? Haberin doğruluğu nereden alındı onu sorduk... :)
Canı sıkılan bir haber paylaşsın sonrada altına kinini kussun..
Haber doğru ise; olay çok vahim....
Yok eğer uydurma ise olay yine vahim..

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşım iyi değilsin sanırım ? Diyorum ki ;

يَٓا اَيُّهَا الَّذ۪ينَ اٰمَنُٓوا اِنْ جَٓاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ۬ فَتَبَيَّنُٓوا اَنْ تُص۪يبُوا قَوْماً بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلٰى مَا فَعَلْتُمْ نَادِم۪ينَ
Ey iman edenler! Eğer bir fasık size bir haber getirirse onun aslını araştırın. Yoksa bilmeden bir kavme sataşırsınız da yaptığınıza pişman olursunuz (Hucurat 6 )
Senin astığını söyleyen mi oldu? Haberin doğruluğu nereden alındı onu sorduk... :)
Canı sıkılan bir haber paylaşsın sonrada altına kinini kussun..
Haber doğru ise; olay çok vahim....
Yok eğer uydurma ise olay yine vahim..
islami ve adaletli bakış büyle olmalı..Bende aynen sizin gibi diyorum,asmışsa yazık etmiş olur,asmamışsa ne olacak peki?en iyisi bekleyip hakikatın ne olduğunu görmek gerekiyor..

Üst Ana Sayfa Alt