Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şehit Komutan Bilal(Rahimehullah)

S Çevrimdışı

SehadetYolcusu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
2003 Çeçenya Şehidimiz Komutan Bilal(Rahimehullah)

Rabbim Şehadetini Kabul Etsin....

bilallrahimehullahuv6.jpg

bilal04va5.jpg

bilal03ks8.jpg

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALLAH ŞEHADETİNİ KABUL ETSİN .......FİRDEVSİNDE AĞIRLASIN ..............İNŞALLAH............SELAMETLE

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E.A!

Ey Allahım onları şereflendirdiğin ŞEHADETLE bizleride tez zamanda şereflendir!
Uzatma dünya sürgünümüzü...
AMİİİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E.A!

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
E.A!

amin!!!
ALLAHIM ŞEHADETİNİ KABUL ET...
BİRŞEY SORACAM AKLIMA TAKILDIDA ACABA KOMUTAN BİLAL'İN MUCAHİD ŞENER(ALLAH ŞEHADETİNİ KABUL ETSİN)LE BİR AKRABALIĞI MI VARDI..BİLEN VARSA CEVAPLASIN LÜTFEN....MERAK İŞTE...BİRDE BENZİYORLARR... :huhuuhuu

E.A!

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hak_yolcusu ' Alıntı:
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
E.A!

amin!!!
AllahIM ŞEHADETİNİ KABUL ET...
BİRŞEY SORACAM AKLIMA TAKILDIDA ACABA KOMUTAN BİLAL'İN MUCAHİD ŞENER(Allah ŞEHADETİNİ KABUL ETSİN)LE BİR AKRABALIĞI MI VARDI..BİLEN VARSA CEVAPLASIN LÜTFEN....MERAK İŞTE...BİRDE BENZİYORLARR... :huhuuhuu

E.A!

E.A!

Bildiğim kadarıyla yok kardeşim..
Biri Konyalı biri de Elazığ yanılmıyorsam(Bilalin Elazığlı olduğunu duymuştum kesin değil ama,nereli olduğunu bilen varsa düzeltsin kardeşler...)
Ama bildiğin gibi Mücahidi cihada götüren Bilal..
Aralarındaki benzerlik ikisi de Ademin çocukları elh...
Eee kardeş kardeşe benziyor işte... :güldüm

E.A!

A Çevrimdışı

ankakuşum

Üye
İslam-TR Üyesi
ewet elzığlı komutan bilal ve en son dönüşünde mücahidle tanışır ve mücahidi götürür :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
ankakuşum ' Alıntı:
ewet elzığlı komutan bilal ve en son dönüşünde mücahidle tanışır ve mücahidi götürür :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum
ALLAH RAZI OLSUN... ONU GÖTÜRDÜĞÜNÜ BİLİYORDUMDA NE ZAMN NASIL OLMUŞ BİLMİYORDUM.. :vahh

S Çevrimdışı

SehadetYolcusu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
21 Ağustos 2003 Yılında Şehitlerimiz Şehadet Şerbetini Yudumlamadan 4 Ay Önce Komutan Bilal Mucahid Sener i Çeçenyaya Cihada Götürmüştür...

"Mücahid, 2003ün Ramazan ayının 27. gecesini nöbette geçirmişti. Sabah 8:30 sıralarıydı. Sığınakta kimimiz Kuran okuyor, kimimiz ibadetle, kimimizde günlük işleriyle meşgul oluyordu. Nöbetçi; Rusların etrafımızı sardığını ve saldırıya geçmek üzere olduklarını haber verdi. Hemen hazırlandık. Fakat Ruslar saldırıya başlamışlardı. Emirimiz Bilal, sığınaktan çıkar çıkmaz vurularak şehid oldu. Dışarıya çıkanlar iki-üç saniyede şehid oluyorlardı. Sığınağın önünde bir metrelik bir çukur kazmıştık. Dışarı çıkıp ateş ederek o çukura atlamayı düşündüm ve atladım. Bacağımdan ve yanağımdan hafif şekilde yaranlanmıştım. Benden sonrada Mücahid, benden tarafa doğru gelmeye başladı. Çukura tam atlarken diz kapağına büyük bir kurşun isabet etti. O’nu çukurun içine çektim ve çatışmaya oradan devam ettik. Mücahid’in dizkapağına isabet eden kurşun O’nu ağır bir şekilde yaralamış ve dizkapağı arka tarafa doğru kırılarak dönmüştü. Ruslarla aramızdaki çatışma devam ederken, Mücahidin alnına bir kurşun daha isabet etti. O anda Rabbine ve özlemini duyduğu şehadete kavuştu. O ve diğer kardeşler Kadir gecesinin sabahı şehid düştüler.
"

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH U EKBER KEBİRA!
YARABBİ ŞEHADETLERİNİ KABUL EYLE!!!AMİN..
VE BİZ ACİZ KULLARINADA BÖYLE BİR ŞEHADET NASİB ET.AMİN..

Üst Ana Sayfa Alt