Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun aleykum 6 yıl aradan sonra tekrar aranızdayım

A Çevrimdışı

Arif Mansuri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.
Bundan on yıl önce 2013 yılının haziranında, bir tanıdığın şehadet haberini ararken bu foruma denk gelmiştim. Hayatımın dönüm noktalarından biridir. Fikri olarak yeri mühimdir bende. Özellikle Abdulmuizz hocanın makaleleri çok şey kattı. Sadece sanal değil gerçek hayatta da bir çok dostluk ve kardeşlik kurmamda vesile olmuştur. 2017 de siteden ayrılmıştım fakat bugün gene bir şeyler ararken yolum buraya düştü. Bir kaç eski dost nicki görünce dayanamadım tekrar geldim. Aklımda kalan başka nicklere de baktım ama çoğu yıllardır sessiz. Hatırlandıklarını bilseler mutlu olurlar mıydı acaba. 6 yılda çok şey değişmiş özellikle eski nickimle yazdıklarıma bakınca yer yer gülünç buldum. velhasıl zaman çabuk geçer derlerdi de bu kadar çabuk olması üzücü. sonuçta tekrar burdayız hatırlansak da hatırlanmasak da

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Akansu55

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.
Bundan on yıl önce 2013 yılının haziranında, bir tanıdığın şehadet haberini ararken bu foruma denk gelmiştim. Hayatımın dönüm noktalarından biridir. Fikri olarak yeri mühimdir bende. Özellikle Abdulmuizz hocanın makaleleri çok şey kattı. Sadece sanal değil gerçek hayatta da bir çok dostluk ve kardeşlik kurmamda vesile olmuştur. 2017 de siteden ayrılmıştım fakat bugün gene bir şeyler ararken yolum buraya düştü. Bir kaç eski dost nicki görünce dayanamadım tekrar geldim. Aklımda kalan başka nicklere de baktım ama çoğu yıllardır sessiz. Acaba nasıllar. hatırlandıklarını bilseler mutlu olurlar mı :) 6 yılda çok şey değişmiş özellikle eski nickimle yazdıklarıma bakınca yer yer gülünç buldum. velhasıl zaman çabuk geçer derlerdi de bu kadar çabuk olması üzücü. velhasıl kelam tekrar burdayız hatırlansak da hatırlanmasak da
Aleykum selam,hoşgeldiniz.Ne güzel, yolunuz yine burayla kesişmiş.Hayırlara vesile olursunuz inşaAllah.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullahi we berakatuh kardeşim
Tekrardan hoş geldiniz evinize,
Özellikle eski üyelerimizin, mudavimlerin tekrar aramıza gelmesi, en azından arada bir de olsa selam vermesi bile bizi mutlu ediyor, direnç katıyor. Bu sebeble yeniden gelmenize çok memnun oldum.
Eski (nick) isminiz neydi acaba?

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.
Bundan on yıl önce 2013 yılının haziranında, bir tanıdığın şehadet haberini ararken bu foruma denk gelmiştim. Hayatımın dönüm noktalarından biridir. Fikri olarak yeri mühimdir bende. Özellikle Abdulmuizz hocanın makaleleri çok şey kattı. Sadece sanal değil gerçek hayatta da bir çok dostluk ve kardeşlik kurmamda vesile olmuştur. 2017 de siteden ayrılmıştım fakat bugün gene bir şeyler ararken yolum buraya düştü. Bir kaç eski dost nicki görünce dayanamadım tekrar geldim. Aklımda kalan başka nicklere de baktım ama çoğu yıllardır sessiz. Hatırlandıklarını bilseler mutlu olurlar mıydı acaba. 6 yılda çok şey değişmiş özellikle eski nickimle yazdıklarıma bakınca yer yer gülünç buldum. velhasıl zaman çabuk geçer derlerdi de bu kadar çabuk olması üzücü. sonuçta tekrar burdayız hatırlansak da hatırlanmasak da

Aaa ben seni bildim ya. O vakitler uniye yeni baslayan bir ogrenciydin.
Resmen yaşlanmışım.
Nasılsın kardeşim