Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuhu...

KHaYR Çevrimdışı

KHaYR

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuhu...

MaşaAllah sitede çok faydalı bilgiler mevcut, emeği geçen kardeşlerden Allah c.c. razı olsun İnşaALLAH... Rabbim en güzel şekilde istifade etmeyi nasip eylesin cümlemize inşaALLAH...

Sitenize bir konu hakkında yardımcı olabilecek kardeşler olabileceği umuduyla üye oldum inşaAllah da olabilecek kardeşlerimiz vardır. Ben hanefi mezhebindenim tevhid ehliyim.Tarikatlara bağlı olmayan, Tevhid ekseninde eğitim veren ehli sünnet olan, İstanbul'da (mümkünse anadolu yakası,olmazsada sorun değil) bir kız Kur'an Kursu arıyorum. Tabiiki burdan açık adres verilemeyecektir. Mümkün ve uygun olan bir şekilde yönlendirebilecek kardeşlerimden rica ediyorum inşaAllah.

Yüceler Yücesine Emanetsiniz...
Selam ve Dua ile...

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve aleykesselam ve rahmetullahi ve barakatuh kardesim, öncelikle hosgeldiniz... kardeslerimizin bir bildigi varsa size mutlaka ulasirlar ...

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleykum selam, hoş geldiniz.

KHaYR Çevrimdışı

KHaYR

Üye
İslam-TR Üyesi
Hoşbuldum İnşaALLAH...
Nasipse bilen biri çıkar inşaAllah...