Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum

A Çevrimdışı

abdullah622

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselemau aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu kardesler,

bende bir kac kisi gibi forum'a cokdan üyeyim, lakin üyeligim onaylanmasini bekliyordum :)

InsaAllah burada bilmedigim konulari ögrenmeye ve (yanlis) bildigim konulari'da yeniden gözden gecirmeye geldim. Kardeslerimden isterim yazdigim cevap yahut konulara hemen cedellenmesinler; islami bilgim fazla olmadigindan yanlis bir cevap verebilirim veya yanlis bir konu basligi atabilirim.
Ayrica "selefiligi" asil manasini ögrenmeye geldim. Yurt disinda kaliyorum ve burada medyanin ve (sözde) büyük cemaatlerin görüsleri haricinde fazla bir sey bilmiyorum.

Rabbim cümlemizden razi olsun (veya merhamet etsin mi demeliyiz?) ve dogru yoldan saptirmasin insaAllah :)

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselemau aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu kardesler,

bende bir kac kisi gibi forum'a cokdan üyeyim, lakin üyeligim onaylanmasini bekliyordum :)

InsaAllah burada bilmedigim konulari ögrenmeye ve (yanlis) bildigim konulari'da yeniden gözden gecirmeye geldim. Kardeslerimden isterim yazdigim cevap yahut konulara hemen cedellenmesinler; islami bilgim fazla olmadigindan yanlis bir cevap verebilirim veya yanlis bir konu basligi atabilirim.
Ayrica "selefiligi" asil manasini ögrenmeye geldim. Yurt disinda kaliyorum ve burada medyanin ve (sözde) büyük cemaatlerin görüsleri haricinde fazla bir sey bilmiyorum.

Rabbim cümlemizden razi olsun (veya merhamet etsin mi demeliyiz?) ve dogru yoldan saptirmasin insaAllah :)
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuh hoş geldin akhi,Allah(s.v.t) ilmini ve amelinin artırsın,cedelden uzak eylesin...

A Çevrimdışı

abdullah622

Üye
İslam-TR Üyesi
KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam hayr olur inşallah

A Çevrimdışı

abdullah622

Üye
İslam-TR Üyesi
metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende sorun yok
fakat dün yasaklınet üzrinden girmeyi denediğimde sorun yaşadım
yazı bile yazamıyorudum
chrome eklentisi zenmate yi indirdim hiç sorun çıkmıyor şimdi

A Çevrimdışı

abdullah622

Üye
İslam-TR Üyesi
Yurt disindan giriyorum, engelleme yüzünden bende sorun olmuyor lakin Ana sayfa resimdeki gibi gözüküyor.

2015-07-2620_30_43-movdku3.png

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi ben pc olayından fazla anlamamda buna benzer bir sorun yaşamıştım zamanında
pc tarihi ve saati yanlışmış. düzeltince geçmişti

A Çevrimdışı

abdullah622

Üye
İslam-TR Üyesi
Cep'ten de ayni sayfa gösteriyor. Sitede bir sey olmasi gerek o zaman. Hayr inshaAllah.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar bu konulari fazla kurcalamayin, kapali siteyi acmaya calisiyoruz. Anasayfa kapatildi.