Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

selamunaleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D Çevrimdışı

dosdoğru

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
inşallah doğrular üzerinde doğru paylaşımlarımız olur.

insanların münafıklaştırıldığı bir toplumda doğru insanları bulmak doğruları konuşmak zor olsa da

imtihanda yalan olmayacağını bilerek inşallah dosdoğru olmaya çalışaçağım.

kur'an ve sünnet yolunda olduğum sürede kardeşiniz olaçağım.bu yolda yanlışımı bana söyleyen doğrusunu hatırlatanlara da dua ederim.

hiçbir parti-vakıf-dernek üyesi değilim. üyesi olanlar varsa onları da kardeş kabul etmem.

ilim ehli kardeşlerim var.mürşiti kamil diye bana söylenen hürşitleri rabıta edenleri de o hürşitlerin peşinden gidenleri de kardeş kabul etmem.

Laik-demokratik-kapitalizm dinin temsilcileri cinayet teşkilatı müftülerini-imamlarını da kabul etmiyorum.

islam dinin mensubu olarak müacele eden imanlarından dolayı her türlü cefaya baş koyanlar kardeşimdir.

inşallah ehlisünnetvelcemaattenim. ancak sahtekarlarda değilim.

inşallah dosdoğru kardeşlerimizle doğru paylaşımlarımız olur.

belki de hiç olmaz. çünkü etrafımız münafık dolu.

Allah c.c yar ve yardımcımız olsun.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleykum selam , hoş geldiniz.
nickiniz çok güzel.

D Çevrimdışı

dosdoğru

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Birtat ve teymullah kardeşlerim

Allah c.c sizlerden ve ümmetten razı olsun.

bana akıllarınca bir hafta siteden uzaklaştırma cezası verdiler.neden-niçin-neye dayanarak verdiklerini de bilmiyorum.yargısız infaz yaptılar.

hızlı gidiyormuşum.kaç km ile gidiyorum ne ile ölçtünüz cevap ceza.başka birşey yok.dinlen.

siz kimsiniz ki bana dinlen diyeceksiniz.ayııp hemde çook ayıp.benzer yazılarım başka sitelerde ayna gibi duruyor.

teşekkür ve Allah c.c razı olsun diyorlar.beylere göre hızlıymışım.yazıklar olsun.biz böyle sağ gösterip sol vuranları çok gördük.

bana Allah c.c den başka kimse ceza veremez.

sizin cezanız bana mükafattır.

vız gelir trıs gider.

Allah c.c iman edenlerin yardımcısıdır.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
amin kardeşim.ben senin yerinde olsam o ayna gibi duran sitelere gider oralarda devam ederdim. burda yazmak farz değil. konu kilit.
selametle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...