Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sevdiğiniz En Güzel Neşidler Buraya

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Son düzenleme:
Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
Tevhid Erleri Nasheed (Defli&5.dk'dan itibaren Defsiz)-Ahmed Ebu Musab

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
bu sefer asıl nasheed introdan iyimiş ; )
o zaman başında ki nasheed kendisinden güzel olan nasheedi de hatırlayalım :) (asıl olanı da iyi ona sözüm yok da işte gölge düşürmüş kendi söylediğine)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm Ahmed kardeşim,bizi ağlatmak için mi buluyorsun? böyle hüzünlü neşidleri!Ama haklısın az gülüp,çok ağlamak lazım....
Wealeykumselam abla. Dündendir kafamda yankılanıyor bu neşid.
Ayrıca neşidte adı geçen şahısları araştırdım. Selefi cihad cemaatine bağlı mücahidlerdir. Hamas zindanlarından çıktıktan sonra İsrail tarafından şehid(inş.) edildiğini öğrendim. Onlara ağıt olarak söylenmiş bir neşid...

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm Ahmed kardeşim,bu ve bunun gibi güzel neşidleri bilgisayardan telefona nasıl yükleyebilirim?Yardımcı olursan çok sevinirim.Yalnız (benim telefonum bayağı eski).

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm Ahmed kardeşim,bu ve bunun gibi güzel neşidleri bilgisayardan telefona nasıl yükleyebilirim?Yardımcı olursan çok sevinirim.Yalnız (benim telefonum bayağı eski).
we aleykum Selam abla.
videolu neşidleri ilk önce mp3 formatına çevirmek gerek.

1.adım: [çevirmek için gerekli program-TIKLA]

2.adım: müzik formatına(mp3) çevrilen neşid, Telefon kablosu veya hafıza kartını kart okuyucu kullanarak telefona yüklemek.

Çeviri Programı Nasıl Kullanılır?

1.
1.jpg

2.
2.jpg

3.
3.jpg

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abla sadece telefona yüklemeyi kastediyorsan, hafıza kartını kart okuyucu kullanarak, neşideri hafıza kartına yüklemek gerek.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
@EBU HANİFE akhi "sözünde duranlar" konusunu açtiginda benim aklimda eskiden baktigim videolar geldi, çogularini bulamadim ama birkaç tanesini buldum :'( (ben simdi çok tereddüt eden birisiyim, acama paylassammi diye haftalarca düsünebilirim, paylastiktan sonrada acaba iyimi yaptim diye busefer haftalarca düsünürüm)

aglatan cinsten kardeslerim, kaç defa paylasmak istedim ama geri sildim

bu çeçen bir kardesimizin sehadeti, ilahi :'(

bu ilahi

buda gülümseyen sehidler :'(

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Çok teşekkür ederim Ahmed kardeşim İnşaAllah yapabilirim.Sana çok zahmet verdim kardeşim hakkını helal et nolur.Rabbim zahmetine Rahmet versin.