Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeyh Azzam'dan Ders Aldım...ALLAHu akber..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
MuSaB BiN uMeYR ' Alıntı:
ALLAH sehadetini kabul etsin............

amin. ahi bu zaten sitede çalgısız ilahiler bölümünde mevcuttu. çok hoş bir şey olmuş. emeği geçen herkesten rabbim razı olsun.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli kardeş çalgısız albüm türkçe olarak baya var inşallah zamanla bizzat kendim katıcam ayrıca arapça dev bir arşivde mevcut inşallah zamanla site oturacakdır.

M Çevrimdışı

mücahit34

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleyküm kardeşlerim. dinledim ve çok duygulandım. paylaşımlarınızın devamını beklerim. Rabbim razı olsun :helalsana

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bu neşiti okuyan kardeşimiz hayattadır.Yani şehid değildir ama gönül isterki o da şehitlerden olsun..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Bu neşiti okuyan kardeşimiz hayattadır.Yani şehid değildir ama gönül isterki o da şehitlerden olsun..

bu basliktaki nesit baska bir abimizindi (sehid insaALLAH )

doğrudur..Hayrolur inşallah..

ama degistirilmis , o yuzden o mesaji yazmistim.........

S Çevrimdışı

sefere_niyet

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
mesneviden ders aldım, döndüm mevlana gibi,

ilahisinden kopya mı çekilmiş?

gerçekten güzel söylüyor ama, işin bu yönü hoşuma gitmedi.

S Çevrimdışı

sefere_niyet

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş belirttim ya, bir ilahinin müziği kopya çekilerek hazırlanmış,

yine de dediğim gibi gerçekten güzel soyluyor ve güzel sözler...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar eser sözleri benzemesinde sorun yok onların mesnevisi mevlanası var bizimde mucahidlerimiz :mutlu

Çalgısız okunan bazı parçalar bizler tarafından düzenlenerek okutturulmaktadır..Ayrıca geçmişde olupda tarih olan parçaları çalgısız okutturmaktayız...

İlerde kısmet olursa bu tür kasetlere devam ederiz.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Arkadaşlar eser sözleri benzemesinde sorun yok onların mesnevisi mevlanası var bizimde mucahidlerimiz :mutlu

Çalgısız okunan bazı parçalar bizler tarafından düzenlenerek okutturulmaktadır..Ayrıca geçmişde olupda tarih olan parçaları çalgısız okutturmaktayız...

allah razi olsunyaptirttirir....... :ihihih
amin

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
!sLaM4eVeR ' Alıntı:

helal sana ,benim abim okutturur........yaptirttirir....... :ihihih
:ihihih
:winkk
:öptümm :tonyug

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

hazir degil mi daha :)

Üst Ana Sayfa Alt