Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Site Yönetimine Teşekkür Ediyorum Duyarlılığından Dolayı

A Çevrimdışı

Abdullah b. Revaha

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

Normalde özel mesaj yolu ile site yönetimine teşekkür edecektim fakat bunu açıktan yapmayı daha uygun gördüm.Belki yanlış yerde bu başlığı açmış olabilirim uygun yer bulamadım adminler konuyu ilgili yere taşıyabilirler. Uyarıma kayıtsız kalmayıp gereken ilgiyi gösteren ve islama hiç bir hizmeti olmayan alakasız konuyu sildikleri için yönetime teşekkür ediyorum.Hatta ilgili konuda benim şahsı yazılarımıda kaldırırsanız çok memnun olurum.

Tüm fırkalar şunu bilmedirki vahdet ancak tevhid üzerinde olur.Tağutlar bunu bildikleri için vahdete doğru giden her fırkayı aynı görür ve hiç birini birbirinden ayırmaz dolayısı ile bu vahdetin doğumunu zorlaştırmak için elinden geleni ardına koymaz. Meseleler,ihtilaflar ancak kur'an ve sünnete arz edilerek çözülür.Dolayısı ile kişinin şahıslara şahsi düşmanlığı olması o kişinin aslında hevasına tabi olduğunu gösterir.Tağutlar ister ki fırkalar arasındaki ihtilaflar çoğalsın ve güçleri zayıflasın ve dolayısı ile zaman zaman ihtilafları körüklemek için bizzat o fırkaların dili ile konuşur,yazar.Kısaca herkes üstüne düşeni yapmalıdır hesap günü gelmeden kişi bende dahil kendini islama göre hesaba çekmelidir ben islamın neresindeyim?
islamı ne kadar nasıl yaşıyorum?Gündemimde cihad varmı? Yoksa hangi kafirin yanında ne kadar para ile çalışırım,evimi,arabamı,eşimi alırım işime aşıma bakarım diyemi düşünüyor?
Cennet bu şekilde elde edilmez.Tevhid'de vahdet sağlamak üzere sizlere gösterdiğiniz hassasiyet için çok teşekkür ediyorum tekrar..

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bizlerde siz kardeslerimizin burada ayni cati altinda toplanma gaye ve gayretinde olmanizdan dolayi size ve bütün Üye kardeslere Yönetim ve kendi sahsim adima mütessekirim...

Üst Ana Sayfa Alt