Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

!sLaM4eVeR ABININ ODASINDAN CEKILMIS GORUNTULER(SANAL ALEMDE ILK DEFA )

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Her şey güzelde benim kütüphanem nerde

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
özel yaşam denen bir şey var... : ))))

Biri Resulullah sav namaz kılarken ona bakıyor.Resul sav ona birşey diyor bunu biliyorsunuzdur..:)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
nerde kaldı ilk okul yılları hüzünlendim :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kayali34 ' Alıntı:
puhahhaa koptum gülmekten.ağbi şu arabayı bir gün verde hava atım ne havam olur ya :)))

kardeş ayıpsın istediğin araba olsun buyur senin olsun :)

O Çevrimdışı

OĞUZELİ

Üye
İslam-TR Üyesi
SİZ NE GÜZEL İNSANLARSINIZ YAVV.DEVAMI GELMİYORMU? :laugh: :laugh: :laugh:....

.......ÜLKER.........

A Çevrimdışı

anaksunamum

Üye
İslam-TR Üyesi
:))))) bizim adminler kendini bu işe adamışlar yawwww :grin: :grin:
böylesi bi çalışma azmi takdir ettim doğrusu
:afro: :afro:

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
süper eline koluna ayağına.... sağlık yaw. ama özel hayata magazinciler senin kadar karışmıyo ... selametle

M Çevrimdışı

mucahit571

Üye
İslam-TR Üyesi
Valla kardeşler gerçekten çok güzel gidiyordu.Lutfen devamını getirin...

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
pc_grup_1151.jpg

İşte Dünyaya Sunulacak !SLAMOURLIFE'IN Yeni tasarımı.

BALKABAĞI KASA

MALİYET ÇOK UCUZMUŞ :grin: :grin: :grin:

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
!SLAMOURLIFE abinin gizli resimleri yakında ben yayınlıcam :grin: :grin: :grin: bekleyin az inş. bu akşam :D:D:d

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
elbet sıra banada gelir tesbihimle ya sabr çekiyorum.Hazır fotoshopumu kurmuşken sizimi çizsem ne yapsam..

Ama sabra devam :grin:

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Evet Sözümü Yerine Getireyim inş. Buyrun O Senelerdir By_x Olarak Tanınan !SLAMOURLIFE ve Kamil Abimizin(adminlerimiz baştacısımız) Gizli Resimleri Elimize geçmiş durumdadır Hayatında Kesitler Olarak Yayınlıcam inş. Sizlere Buyrun İŞteee O Senelerdir Gizli Olan Resimler...

Dip Not: Kalbi , Şekeri , Tansiyonu Olanlar Bakmasınlar :D

Adminlerimizin Evi Çok Şekildir
1sk5.jpg

Modifiye Edilmiş Bir Motosikletleri Bunu İslam-tr departmanında Dolaşmak için Satın Aldılar..(okadar genişki site Anca yetiyor:D)
2sr6.jpg

Adminlerimizde Radyo İslamdan Kopamıyorlar buyrun delili
4rq1.jpg

Adminlerimizin o Kadar arayanları Varki Çinlilere Özel Bir tasarımla Çok güzel bir telefon Yaptrdılar...
5cc5.jpg

Bu İse By_x İn odasından Yukardada Vardı OdadandaBu farklı Açıdan Çekilmişi Bir tane Bilgisayardaha Geldi onu belirteyim
6si0.jpg

Bu da Kamil Abimizin Odası Biraz heybetli Ama Bunu Sadece Potoşop İÇin Kullanmakta server Odasını Göstermeme İzin Yok :d
7rr8.jpg

Burda İse By_x in canı Sıkıldığı Zamanlarda Potoşop uygulması yaptığı mekandır Pcye Dikkat birde ellere :D
8wi4.jpg

Burda İse adminlerimizin Pc lerine buluşan Virüslere karşı yaptıları dır (Virüslerin yerinde Olmak İstemezdim Pc virüs Bulaşmıyot artık Admilerin Korktu hepsi :D),
pc1250by6.jpg

Bu Resim İse Gizli Olup Bana Özeldir;(yakında benide adminler böyle bombalayacak :( :D:D:D:D)
3ce8.jpg

Selam Ve Dua İle...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Şu en sondaki güzel olmuş ondan sipariş versem

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
subhanallah subhanallah subhanallah
haci wallahi seni Allah c.c. rızası için seviyorum . hakkını helal et sana eziyet olmuş . zaten dualarım senle haci inş. böle kendine eziyet etme inş. merak etme gönüller bir inş. haci utandım yaw ne diyecem bilmiyorum hakkını helal et inş. Allah c.c. amellerinin karşılıgını verisn inş. seni cennetiyle mükafatlandırsın . selamertle kardeşim.

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
CİDDİ ANLAMDA GÜLME KRİZİ GELDİİİ YARDIM YOKMUUUUU :hahahaa :hahahaa :hahahaa HARİKAA