Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

SOMALİ GENÇ HAREKATI VİDEO !!!

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
zenci.rmvb1.jpg

zenci.rmvb2.jpg

zenci.rmvb3.jpg

Esselamualeykum rahmatullahi ve berekad ahiler

Zenci kardeşlerimizden yeni görüntüler RABBİM firdevsi ala ile mükafatlandırsın onları ve Fetihler nasip etsin amin.

Bir kişi Hz Peygamber s.av'e geldi.

'' Ey Allah'ın Resulu! Ben siyah renkli bir kişiyim. Yüzüm çirkindir ve malım yoktur. Eğer ben ölünceye kadar bunlarla savaşırsam cennete girecek miyim? diye sordu.

Hz Peygamber s.av ''EVET'' dedi.

Böylece o kişi öne doğru gitti. Şehit oluncaya kadar savaştı!.

Şehid oldukdan sonra peygamber as ' a getirdiler.

Hz Peygamber s.av, Allah senin yüzünü nurlandırmış. Kokunu güzelleştirmiş,malını çoğaltmıştır.

Onun ela gözlü cennet hurilerinden olan iki karısını gördüm. Cübbesini aralarında çekişiyorlardı. Her birisi, ''

Onun kucağına ben gireceğim '' diyordu, dedi.

Kaynak: Beyhaki

Dünyanın dört bir yanında ki Mücahid kardeşlerimizi Dualarınızda unutmayın !!!

zenci.rmvb3.jpg

zenci.rmvb1.jpg

zenci.rmvb2.jpg

E Çevrimdışı

ebufaris kurdi

Guest
Video gerçekten güzel.
Videoda, özellikle dikkatimi çeken. iAvrupa, kenya, sudan, nijerya, tanzanya, pakistan'dan ve diğer bölgelerden ümmetin evlatları birleşmiş, Allah'ın Din'i en yüce olsun diye savaşıyorlar. Ümmet tek ümmet olduğu gibi evlatlarının kanıda cihad yolunda birbirine karışıyor.

وَالَّذِينَ آمَنُواْ وَهَاجَرُواْ وَجَاهَدُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَالَّذِينَ آوَواْ وَّنَصَرُواْ أُولَئِكَ هُمُ الْمُؤْمِنُونَ حَقًّا لَّهُم مَّغْفِرَةٌ وَرِزْقٌ كَرِيمٌ

İman edip hicret eden ve Allah yolunda cihad edenler ve (muhacirleri) barındırıp (onlara) yardım edenler var ya; işte onlar gerçek mü’minlerdir. Onlar için bir bağışlanma ve bol bir rızık vardır. (enfal-74)