Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Sondakika

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
IŞİD örgütünün sözcüsü Adnani Halep'te öldürüldü. IŞİD resmi haber ajansı ve al Jazeera onayladı.

CrIEP31WIAIMh8R.jpg:large

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Kim yanlış yoldaysa Rabbim onu ıslah etsin ve doğru yola (hidayete) erdirsin ve tüm grupların da en tez zamanda birleşmesini, birlik olmasını nasip etsin inşallah abi.

Amin

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
şimdi hesap vaktidir...

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yazik etti kendine Allah Teala layiki ile muamele etsin.

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ey Adnani civcivi! Irak ve Suriye Cihadini mahfettiniz, mutlak olan "YAKÎN" seni de buldu günün birinde.Ellerinizi mücahid kanina buladiniz, izlediğiniz yanliş siyasetle tağutlarin ömrünü uzattiniz(Beşsar Esed) Hadi bakalim şimdi Şeyhin Ebubekir El Bağdadi kurtarsin bakalim seni...Mücahidlerin hanimi bacilari cariye olarak, mallarini da ganimet olarak almak neymiş göreceksiniz ahiret aleminde...

B Çevrimdışı

Bellavi

Üye
İslam-TR Üyesi
Sen "Ebu Mervah" şu cümlenin bir tane delilini getir.....

Mücahidlerin hanimi bacilari cariye olarak, mallarini da ganimet olarak almak neymiş göreceksiniz ahiret aleminde...

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sen "Ebu Mervah" şu cümlenin bir tane delilini getir.....

Mücahidlerin hanimi bacilari cariye olarak, mallarini da ganimet olarak almak neymiş göreceksiniz ahiret aleminde...
Görmek istemeyene delil de getirsen kabul etmeyecektir.Onun için sana delil getirmekle uğraşmayacam da, vaktimi de harcamayacam inşallah.İftira atmaktan Allaha sığınırım.İlle delil öğrenmek istiyorsan, bu sitede daha önce İşidle ilgili yapilmiş çalişmalari oku, seni o yazilara havale ediyorum ve cidaldan kaçiyorum.Cidal ikimize de fayda vermeyecek.

B Çevrimdışı

Bellavi

Üye
İslam-TR Üyesi
Böyle bir iftira attığın için Allaha hesap vereceksin. Bütün mücahidlerin günahını aldın. Zira İSLAM DEVLETİ hiçbir zaman kadınları cariye almadı ancak YEZİDİ olan kadınları cariye aldı. Bunun dışında cariye alma asla olmadı. Sen iddia sahibiysen, erkeksen bir tane delil getir bu hususta. delil diye söylediğin şeylerin hemen hemen hepsini gördüm bu knouyla alaklı hiçbir şey yokk. Vrsa getir ben görmemiş olabilirim....Ben burdayım getir delililni, kanıtını...

yoksa sus Allahtan kork, cihad etmiş kimselerin arkasından .... konuşma....

B Çevrimdışı

Bellavi

Üye
İslam-TR Üyesi
Sadece bir tane delil getir.... senden bir taneden başka istemiyorum. Yoksa git bol bol tevbe et...

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sen Hariciler topluluğunu hâlâ "İslam Devleti(!)" görüyorsan, benim seninle konuşacak hiç bir şeyim yoktur hemşerim, sözün bittiği yerdeyiz.

Bana tövbe salık vereceğine; Siz önce o kadar kafasini keserek katlettiğiniz, siraya dizerek bağlayip patlattiğiniz ve sözde istişhad(!) yaparak caminin içinde iftari bekleyen şehid ettiğiniz mücahidlerin tövbesini edin, tamam ben iftira atiyorsam eğer, tövbemi edecem inşallah.

Üst Ana Sayfa Alt