Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Yasar Alptekin- Namazla yeniden dogdum en son kitabim,
su anda (sorulari) cevapliyoruz diye bi kitap var elimde, ama fazla gzl degil :D:D
Tavsiye ettigim kitaplar : Ahmed Günbay yildiz dan - O´na secde yakisior( 1000 kere tavsiye ederim),sonra yine A.Günbay yildiz dan, Leyl isiklari, ve Afedersin hayat... aslinda bu yazarin tüm kitaplari tavsiye edilir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ahmet günbayın üslubuna bir türlü alışamadım gitti... çok denedim ama nedense onun kitaplarını okumaya başlayınca çok sıkılıyorum ve hiç bir kitabınıda bitirebilmiş değilim :huhuuhuu

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
ahmet günbayın üslubuna bir türlü alışamadım gitti... çok denedim ama nedense onun kitaplarını okumaya başlayınca çok sıkılıyorum ve hiç bir kitabınıda bitirebilmiş değilim :huhuuhuu

yaaaa! bence degisik bir tarzi var, bazen cok fazla detaya giriyor, sadece bir kitabini ben az kalsin yarida birakiyordum (Afedersin hayat ti kitabin adi) ablamin zoruyla devam okudum,ve iyiki okumusum dedim :=) ama etkisi aylarca gecmedi, hayatim boyunca hic unutmayacagim bir kitab...
tabii herkesin kendi görüsü, ama ben vaz gecemiorum bi türlü :D ins. digerlerinide okuma firsatini bulabilirim...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bende kitabın başında parçaladığı edebiyata kızıyorum. o ayrıntı kısımlarını nedense hep kitabın başında başlatıyor. kitabı daha yarılayamadan, baş kısımlarında pes ediyorum. olmaz bukadar diyorum ve sinirleniyorum. o gazla tabi elime geçirdiğim ilk sosyal içerikli kitabı kaynatıyorum aradan :: bence iyi yazar olabilir ama emine şenlikoğlunun uslubunu hiç kimseye değişmem ::

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
bende kitabın başında parçaladığı edebiyata kızıyorum. o ayrıntı kısımlarını nedense hep kitabın başında başlatıyor. kitabı daha yarılayamadan, baş kısımlarında pes ediyorum. olmaz bukadar diyorum ve sinirleniyorum. o gazla tabi elime geçirdiğim ilk sosyal içerikli kitabı kaynatıyorum aradan :: bence iyi yazar olabilir ama emine şenlikoğlunun uslubunu hiç kimseye değişmem ::
hee evet :D Ahmed günbay yildizin vazgecilmezidir o , kitabin basinda sayfalarca dogayi vs. anlatir, bazende kitabin en heyecanli yerinde öyle bi detaya giriorki.. mimik vs... hatta disaridaki havayi bile detayli anlatabilior :) ona bende cok sinir olúyorum, ama o kisimlarini sabirla atlatinca iyiki okumusum diyorum...
Emine senlikoglunun birkac kitabini okudum, romanlari güzel ama kendi fikirlerini yazdigi kitablari hosuma gitmedi, bi tane kitabi vardi bayagi kalin biseydi, kitabin ismini unuttum ama üstünde kaktus resmi vardi , onu hatirliorum :) o mesela bunaltmisti beni, dedim bidaha asla bu yazarin kitabini okumam, ama "Imamin manken kizi" adli kitabi cok hosuma gitmisdi, bide "gencligin imanini sorularla caldilar" adli kitabida cok gzl bayagi bi faydali. ama E. Senlikoglunun yazis stili gzl degil bence, yani eski türkce ile yazior, ben almanyadanim zaten türkcem fazla iyi degil bide eski türkce yazinca bisey anlamiorum :D

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:

deli kardes :)
iki gün önce E.Ö.Senlikoglu hakkinda fikirlerimi yazmisdim, hatirlarsan.
eski türkceyle yaziyor bisey anlamiyorum, kitaplarinin hepsi hosuma gitmedi felan demisdim...
ayni aksam evde tesadüfen E.Ö.Senlikoglunun bi kitabini gördüm adi "idamlik Genc" gercek bir hayat hikayesini kaleme almis, dün gece bitirdim ve tek kelime ile : "MÜTHIS"....
yazarin uslubunuda seviyormussun, eger okumadiysan tavsiye ederim :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
okuyalı yıllar oldu :güldüm romanlarının hemen hemen hepsini okudum. uslubu benim çok hoşuma gidiyor. dilininde ağır olması durumuyla ben karşılaşmadım hiç. çok kişiye okuttum, idamlık gencin felsefi bölümü müstesna anlayamayan birine rastlamadım ::

G Çevrimdışı

guldeste

Üye
İslam-TR Üyesi
Hüsamettin Ertürk_______ İki Devrin Perde Arkası
bazı gizlilikte kalan olayları çok güzel anlatıyor...osmanlı tarihinden anlatmasına rağmen ağır olmamakla beraber beni sürükleyen bir kitap oldu.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
evet arkadaslar, Halit ertugrul´un : selim ve hande ´yi bitirmis durumdayim :)

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sınav dergsi coğrafya kitabını okuyorum şuanda :hahahaa :hahahaa :hahahaa :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
raba_84 ' Alıntı:
sınav dergsi coğrafya kitabını okuyorum şuanda :hahahaa :hahahaa :hahahaa :hahahaa

ben o kitabı daha önce okumuştum... güzel bir kitap... arkadaşlara tavsiye ederim
:muhaha

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Evet Bi Hafta önce bende okumuştum Tavsi edermiyimm

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
5 yıl sonra okumak zor oluyo ama napalım zararın neresinden dönersen kardır :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok

Üst Ana Sayfa Alt