Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

ansar al islam Çevrimdışı

ansar al islam

Üye
İslam-TR Üyesi
bu yazarın bu kitabı güzel ama yeni yazdıklarını sakın okumayın çünkü adam iyice sapıtmış yani benim tavsiyem

ansar al islam Çevrimdışı

ansar al islam

Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm
kitabın adı:kelime-i tevhid'in anlamı ve şartları
yazarı:faruk furkan
konusu:imanı anlatıyor allah'ı anlatıyor
çok güzel

Z Çevrimdışı

zor sevda

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ben yeni bir kitaba başlıcam seçimi yaptıkdan sonra yazıcam ...

Evet sıra siz de :))

bi yereden tanıdık geliyor ama ..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zeynep gazali zindan hatıraları tavsiye ederim ikhwanı muslimin nin hanım önderlerinden birisid,r şehit seyit kutupla aynı dönemde yaşamıştır, müslüman kadınlar birliği başkanı...mücadelesi uğrunda yaşadığı işkenceleri anı ve ibretlik olması için kitaba dökmüş bir bacımızı....

elfida17 Çevrimdışı

elfida17

Üye
İslam-TR Üyesi
SON ÜÇ CÜZÜN TEFSİRİ VE HER MÜSLÜMANA GEREKLİ TEMEL DİNİ BİLGİLER..

Guraba Yayınları

L Çevrimdışı

luqman85

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum ve rahmetullah ve berekatuhu,

demin faziletli seyh salih bin useyminin rahimehullah telif ettigi ''kavaidul musla'' adli eserini okudum, ve size bu kitabi okumanizi tavsiye etmek geldi icimden, cok faydali bir eser. isim ve sifat tevhidinde temel kaideler iceren bir kitap, te'vil ehline reddiyelerde icerir ve Allahin azze ve celle kuluyla ne denli beraberligi oldugunu, ve ehli sünnetin bu konuyu nasil anladigi ve sahabelerin rahimehumullah bu konuya nasil iman ettiklerini cok iyi anlatan bir eser,

vesselam

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Gelin Müslüman Olalalim mevdudi okudum...
suan 30 risalleyi okuyorum imam Makdisinin Tekfir meselesini oldukca genis ele aldigi eser...

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
bu yazarın bu kitabı güzel ama yeni yazdıklarını sakın okumayın çünkü adam iyice sapıtmış yani benim tavsiyem
Bu yazar dedigin Islamoglumu?

Eger islamogluysa o birkac hatasi disinda faydalandigimiz imamlardan!!!

En büyük hatalari, Tevil den kaynaklaniyor ve Sia ilimlisi olmasi...

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Tam olarak neyi kasdettigini bilmiyorum ama ! evet bazi hadisleri görmezden geliyor örnegin recm olayi! sen bahsettigin nelerdir bilmedigim varsa ögreneyim insallah...

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
21. Asirda nasil sahabe gibi olunur

Namazda husuya götüren etkenler

H Çevrimdışı

hakyolcusu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
KİTABIN İSMİ=PEYGAMBERSİZ BİR DİN Akılcılık Akımlarına Reddiye ...KİTABIN YAZARI= (Alaeddin PALEVİ)

Üst Ana Sayfa Alt