Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

' Subhanallah !! Izleyin Lutfen Ve Aglamayın... '

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllahh !!

>> Burasi kafkasya Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

' Gercekten Musluman olan kardeşlerim hıçkırıklara bogulmamak elde mi? '

Lutfen bunları izleyip yerimizde saymayalım lutfen..biraz duyarlılık istiyorum kardeşlerimiz icin.. Mucahıd, Mucahıde olmak ısteyen kardeslerimiz icin ve bacılarımız icin birazcık cesaret..engelleri olanlar icin dua...

' Size ne oluyor ki, Allah yolunda ve: "Rabbimiz, bizi halkı zalim olan bu ülkeden çıkar, bize katından bir veli (koruyucu sahib) gönder, bize katından bir yardım eden yolla" diyen erkekler, kadınlar ve çocuklardan zayıf bırakılmışlar adına savaşmıyorsunuz?
(4-NİSA/75) '

' Ey iman edenler, ne oldu ki size, Allah yolunda savaşa kuşanın denildiği zaman, yer(iniz)de ağırlaşıp kaldınız? Ahiretten (cayıp) dünya hayatına mı razı oldunuz? Ama ahirettekine (göre), bu dünya hayatının yararı pek azdır.
(9-TEVBE/38)..'

Fi emanillah..

ebu zerka Çevrimdışı

ebu zerka

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum subhanallah ben bunu ilk izlediğimde gerçekten çok etkilenmiştim Allah razı olsun inş. uyuyan müslümanları uyandıracak bir vesile olsun..

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sizdende Kardesim..'Amin' İnşaAllah ! Musluman esirlerimizi görünce kardeşlerim sıcak yataklarında nasıl uyuyorlar anlayamıyorum.. heleki üstlerine farz olanlar ? Allah Mucahıd ve Mucahıdelerin 'CIHAD' yollarını acsın engellerini kaldırsın..inşaAllah isteyenler Sehadeti elde edecektir..

'Hacılara su dağıtmayı ve Mescid-i Haram'ı onarmayı, Allah'a ve ahiret gününe iman eden ve Allah yolunda cihad edenin (yaptıkları) gibi mi saydınız? (Bunlar) Allah katında bir olmazlar. Allah zulmeden bir topluluğa hidayet vermez.'

(9-TEVBE/19)..

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
subhanallah!ya rab sen banada,bizede böylesine senin aşkınla dolmayı böylesine şehadeti arzulamayı nasib et!şehadetten önce, şehadeti hak ederek yaşamayı nasib et ...sen bize kardeşlerimizi unutturma!sen şehadetlerini kabul buyur, firdevsi ala ya eriştir ...yarab sende onların ,kafirlerin canını acıt!sende onların canını yak!ALLAHUMME AMİİN ...

E Çevrimdışı

ehlitevhid

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun Rabbim bizlere yatakta ölmeyi nasip etmesin...

Allah kadirowu ve kukla yönetimini kahretsin bizim ellerimizle babasına yapıldığı gibi onunda canı cehenneme gönderilsin inşallah

USULU'D DİN Çevrimdışı

USULU'D DİN

Üye
İslam-TR Üyesi
düşündüm de artık söz değil icraat lazım.yazımı değiştiriyorum onun için..

islamabagli Çevrimdışı

islamabagli

Üye
İslam-TR Üyesi
Cihada gidemeyenlerde, cihada gitmiş olanların ailesine bakmalı yani ihtiyaçlarını karşılamalı, en azından bunu bari yapmalı.Rabbim bütün mücahid kardeşlerimize yardım etsin onlara zafer nasip etsin aminnn

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Essalamu Alaikum Kardeslerım.. Belkı hepiniz kızacaksınız bana ama.. Hic zannetmiyorum Mu'mın bir insan icin 'Cıhada gidemeyenler' dıye bir sıfat olsun ! tabii ki onların ailelerine bakmak ilgilenmek yardım yapmak iyi bir şey ama bu sadece iyi amel.. Fakat 'Cıhad' ise mu'mınlerin uzerine farz kılınmıs bir amel..dedıqım gıbı belki kızacaksınız.. ben kımseyı suclamıyorum..Sadece ustume duseni yapıyorum..

'Hacılara su dağıtmayı ve Mescid-i Haram'ı onarmayı, Allah'a ve ahiret gününe iman eden ve Allah yolunda cihad edenin (yaptıkları) gibi mi saydınız? (Bunlar) Allah katında bir olmazlar. Allah zulmeden bir topluluğa hidayet vermez.'

(9-TEVBE/19).. Jazaku Allahu Hayran..

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Amin İnşaAllah.. Bende aynı istekte oldugum icin cogunluk bir daha ızlesin diye koydum.. bu forumda cok aradım bu videoyu.. bir kardeş yardım etti saolsun.. tekrar gundeme gelsin istedim.. Gundem hep boyle olsa.. Mu'mınler duyarsız kalamazlar Bi İznillah..

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
ya rabbim bizleri affetsin ve kardeslerimin sehadetlerini kabul etsin amin o kadar aci çeken kardeslerimi insanlar'in en guzeli peygamber efendimiz aleyhi sallatu we sellem ile komsu diger peygaberler ve diger sehidlerle komsu etsin amin

tek_dileğim Çevrimdışı

tek_dileğim

Üye
İslam-TR Üyesi
Amin İnşaAllah.. Bende aynı istekte oldugum icin cogunluk bir daha ızlesin diye koydum.. bu forumda cok aradım bu videoyu.. bir kardeş yardım etti saolsun.. tekrar gundeme gelsin istedim.. Gundem hep boyle olsa.. Mu'mınler duyarsız kalamazlar Bi İznillah..

Es selamu aleyküm kardeşim.. Allah celle celaluhu razı olsun. Ben ilk defa izledim.. Rabbim kardeşlerimizin şehadetini kabul eylesin inşaallah..

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Amin..İnşaAllah.. Senden de Razı olsun kardesim..! Azız ve Cabbar olan Rabbım bız ısteyenlere Sehadet Serbetı ıcmeyı nasııb etsın..

Essalam..

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
"Hicretim SanaDır..qeLişLerim Sana..SevdikLerimDen qeçip SevDiğime qeLmek Sana..Ey İsLam,aç koLLarını kurban var Davana !!.."

Üst Ana Sayfa Alt