Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Subhanallah ....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:D gerildiiiiim.
Cok sukur kurtulmuslar

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biz burada frene basıp ördeklerin geçmesini bekliyoruz :) isterse arkada kuyruk oluşsun sorun değil
Bazen de kuğular karşıdan karşıya geçmek istiyor yol veriyorum bu sefer de ağırdan alıyorlar korna çalıyorum bu sefer de bana kızıyorlar :) şımarık kuğular :)

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biz burada frene basıp ördeklerin geçmesini bekliyoruz :) isterse arkada kuyruk oluşsun sorun değil
Bazen de kuğular karşıdan karşıya geçmek istiyor yol veriyorum bu sefer de ağırdan alıyorlar korna çalıyorum bu sefer de bana kızıyorlar :) şımarık kuğular :)

böyle durumda frene basmak doğru değil sonuçta arabadakilerin ve diğer sürücülerin hayatı daha önemli,trde millet frene basıp hayvancağızı kurtarıyo ama kendi ölüyor :kafaçakma

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
böyle durumda frene basmak doğru değil sonuçta arabadakilerin ve diğer sürücülerin hayatı daha önemli,trde millet frene basıp hayvancağızı kurtarıyo ama kendi ölüyor

Karayollardan bahs etmedim..üstelik buralar hayvanları ve doğası ile meşhur yerlerdir her sürücü bunu göze alarak trafiğe çıkar :)
TR de ne nasıldır bilemem..