Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Syria War Map - Wikipedia

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İlk defa böyle ayrıntılı görüyorum ama vikipedi yapdıysa doğru olabilir.Birde tarihine bakmak lazım tam göremedim sitede ama güncel mi ?

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Galiba herkes bu haritayı değiştirebiliyor .. Yani habere göre .... mesela atiyorum haberde a grubu b grubunu x sehrinden cikardi haberi olunca bunu referans alip a grubunun rengi o sehre veriliyor ... catisma oldu mu iki renk vs ...
buna benzer güncel haritalar var mı?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
YOK ÖYLE DEĞİŞMİYOR ORAYA YAZIYORSUNUZ AMA WIKI KONTROL EDEREK ONAYLIYOR . SAIDII NURSI ILE ILGILI LARAK 50 KERE DEGSTIRDIM(MESELA ITTIHAT TERAKKI ILE ISBIRLIGINI YAZMIŞTIM) HER DEFASINDA IPTAL ETTILER AMA SANIRIM GUNCEL HARITA EN DOGRUYA YAKIN . HARİTA WİKİNİN BİR BAŞKA SAYFASINA AIT ORADA GUNBEGUN GELIŞMELERE GORE DUZENLENMESI VAR BULAMADIM SIMDI .

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Allah müminlerin yardımcısı olsun işid ile esad arasında kalmasaydı mücahidler bu harita çok farklı olabilirdi