Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tayyip erdogan ve abdullah gülü böyle görmüssünzdür : ))

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
http://www.gulyarasi.com/details.php?image_id=2122

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
abi acayip yaw :) ama bu birşey anlatıyormu aceba çünkü yimpaş falan diyor ::

B Çevrimdışı

Bîçâre..

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Burası nasıl bir İslam'i site anlam vermiş değilim, yukarıda bahsi geçen flashı hazırlayan kimse, ADD üyesi, bir hareketle Ocak'ın ikinci haftasını "Başörtüsü ile Savaş Haftası" ilân eden girişimin baş aktörlerinden biridir.

Bahsi geçen kimsenin ilk sunumu "xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx" bu adresdir, "................" yoluyla profiline, hazırladığı diğer çalışmalara bakabilirsiniz.

Bu konuyu başka forumlara bizatihi ben de açtım, aldığım yorumları paylaşıyorum;

Sözde çağdaş insanlar bilmem nerde miting yapıp insanların dini yaşamak istemeleriyle; Mevla'nın bize yolladığı böyle hayırlı şahıslarla uğraşacaklarına otursunlarda hidayet için kendilerine dua ve niyazda bulunsunlar..

Hoş dua ve niyazdan anlayan insanlar olsalardı bunu yapmaz ALLAH 'ın güzel diniyle uğraşmazlardı..

Bizi aydınlattığınız için ALLAH razı olsun...

Saçmalamışlar...

Kopmus ya bunlar, hayattan kopmus insanlar hocam...sinir oldum sabah sabah...Rabbime havale!!!

paylasim icin saol kardesim...

Bunlar ALLAH `ìn imaninda nasibini alamamislardir , ki gün gelecek azabindan nasiblerini alacaklar

Yazık yaa nelerle uğraşıyorlar

onların o hallerine acıyorum...YAZIK...

Bir şeyler yazmak söylemek isterdim haklarında ama klavyem
isyanlarda kirlenmekten korkuyor adlarıyla...

Her şey günümüzde ki Başbakan ve Dışişleri Bakanı ile alakalı değil, Atatürk'ü Üstad Bediüzzaman'a, Fethullah Gülen Hocaefendi'yi ABD bayrağı içine, bayrağı Kombassan bayrağına, Yimpaş'ı sponsorluğa almalarında ki gayeyi anlamanızı ümit ederdim..

O kimseyi araştırın, hazırladığı bu orjinal sunu altına düştüğü notu okuyun, bacınız ve validenizin başörtüsüne küfreden şu şahısa sempati ile yaklaşımınızı lütfen tekrar gözden geçiriniz!

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a
kardeşim az yavaş bu flasşı hazırlayan yukarıdaki kişi değildir başka biri tarafından yapılmış gönderilmiş ...bende sildim zatn islam abimizde siliyimmi diye sormuştu..ben biraz bekledi yprumları görmek için bakarsanız şu an o flaş yoktur....

lütfen

B Çevrimdışı

Bîçâre..

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Yoo görmekte zarar yok, o insanların iç yüzlerini daha net görmek belki bizlerin onlara tutumunu ciddileştirebilir. İthamım bir kaç yanlış uğruna, doğruları çiğnemenin yanlışlığınadır, üzerinize alınmayınız lütfen.

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
burası bir islami bir site ama herkesin görüşü farklıdır ben a yolunu tercih o b yolunu tercih eder ama birleştirmek önemlidir ithamed ederek yada kızarak değil mesajınıza burası bir islami sitedir .ama abimizn bir yorumu yok belkide ne yaptıklarını göstermek için buraya koymuştur yorumları bize bırakmıştır...herkesin içini göremeyiz selametle..

Üst Ana Sayfa Alt