Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Telefonlarınızda Annenizin Ismini Değiştirin!

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
anında değiştirdim yarın cennet kapısını mutlu edecek bir haberim var :)

Tora Bora Çevrimdışı

Tora Bora

Üye
İslam-TR Üyesi
Gönül okşayıcı gibi ama! Düşündüm de ALLAH C C ve Resulu Ana diye adlandırmışsa bende Anam sözünde sabit kalmaya karar verdim!.

M Çevrimdışı

Mshdv

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gönül okşayıcı gibi ama! Düşündüm de ALLAH C C ve Resulu Ana diye adlandırmışsa bende Anam sözünde sabit kalmaya karar verdim!.

Eğer ana-baba hakkından bahseden ayetleri, hadisleri aklında tutabiliyorsan kaydetme akhi ama muhalefette etme.

M Çevrimdışı

Mshdv

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Peki Cennetin anahtarı kelimesini yazınca ana baba hakkındaki ayet ve hadisler akılda tutulabiliyorsa bende yazayım o zaman..

Görüşüne saygı duyuyorum ama muhalefet etmene saygı duymuyorum. En küçük meselede bile fikir birliği olamıyoruz. Cennet kapısı, cennet anahtarı diye isimlendirirsen günaha mı girersin akhi? Veya rehberine anne,baba diye kaydetmek farz mı? sünnet mi? -ki muhalefet ediyorsun. Adam öz annesini kesiyor öldürüyor sen gelmişsin muhalefet ediyorsun. Allah rızası için üzmeyelim birbirimizi.

Esselamaleykum.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
amaç çağrışımdan ziyade anneme rehberi gösterdiğimde mutlu olması ve ucuz yollu ecir kapma gayreti :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhiler bu forumda neden çok tartışma çıkıyor gibi oluyor biliyor musunuz :D çunku herkes hakikatçi elhamdülillah :p ondan dolayı kişilerin hatrını hakikate değişmeme var :) ama sonunda tatlıya bağlanıyor Elhamdülillah.

millatu_ibrahim Çevrimdışı

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arada bir banlansam da bu forumu ve yöneticileri Allah için severim))

Hatta bi ara üyeliğim iptal edildi de sonra bişiler oldu, tekrar başladık :)))

Hakikatçi ama Muhlis olmak iyidir.

Üst Ana Sayfa Alt