Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Türkiye Askeri Suriye'ye Girdi.

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ümit.png

Ekli dosyalar

• ümit.png
    ümit.png
    64.3 KB · Görüntüleme: 85
Ç Çevrimdışı

Çeçenyam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Pek inandırıcı gelmedi bana Sübhânallah

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"sanırım" ikinci bir sykes picot söz konusu buradaki hedef Türkiye ile güneyin arasına barikat kurmak o barikatta pkk - barzani ve nusayriler. Türkiye o ara bölgeye bir şekilde girdi girdi,, giremedi ... yakında çıkar obama da beni kandırdı diyebilir ....

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sınırımızı koruduk diyerek yok öyle sıvışmak.Şartlar seni Türkmenleri korumaya, onların yardımına gitmeyi zorluyor.Sen gitmesen de elin gavuru zorluyor seni.2015 Hesaplaşma Mutlaka.Türkmen dağını bu saatten sonra zor günler bekliyor.Eğer Türkiye sınırını korumaya devam edip Türkmenlere yardım etmezse kimse kusura bakmasın Rusya karadan havadan denizden hazar'dan füzelerle Türkmen dağını metre metre santim santim vuracaktır.Bu güce sahiptir.Savaşta şartlar her an değişebilir.Taktiksel ileri gitme, geri çekilme olabilir.
Düşmanı asla küçümsememeli..Türkiye Türkmenlerin yanında olduğunu onlara ağır silahlar vererek göstermeli.Türkmenler vatanlarını savunmak istiyor.Onları yalnız bırakmak, Rusya'nın insafına bırakmak vicdansızlıktır.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çık çıkabilirsen işin içinden şidide Türkiye Rus uçaklarını düşürdü..

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1 Rus uçağı düştü.2 pilot öldürüldü.Yalandan zafer çığlıkları atılıyor.
Şu anda Türkmen dağı yanıyor.Rusya misket ve fosfor bombası,
denizden füzelerle Türkmen dağının her noktasını vuruyor.
Kızıldağ tekrar Esad'ın kontrolüne geçti.
Tüm bunlar yaşanırken Uzun adam biz Rusya ile ilişkilerimizde gerginliği tırmandırmak istemiyoruz diyerek özür diliyor.
Türkmen dağı kaderine terk edildi.Türkmenler zor durumda.
Türkmenlere yardım etmeyecektin de ne diye provokasyon yaptın ey Uzun adam.Bu yapılanları ne Türkmenler unutur ne Türkler.
Ağır silah verin diyerek her seferinde seslenen Türkmenlere kulaklarını tıkayan Uzun adam.
Bunların sorumlusu senin beceriksizliğin.