Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURAN I KERİM DAĞITIYORUZ!!!

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Insanlari dolandirdigi anlasildigi üzere üyenin de rizasiyla konu editlenmistir.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben internetten sipariş ettim. İnşaAllah kargo parası normalinden fazla gelmez. :)
Kargo parasını merak edenler,yukarda ki numaradan arayıp sorabilirler.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Telefonla kargo masrafını soranlar,bilmeyen kardeşler için buraya yazarsa çok iyi olur İnşaAllah.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben sordum kargo ücreti 10 tl civarı dediler.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sadece kargo parası ise çok tutmaz lakin kurye getirirse o zaman fna hesap çıkabilir... çünkü yazıda pazarlama ağzı kullanılmış...:)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende aldım hemde 3 tane kadeşim ve arkadaşım içinde benden 30 TL aldılar.
bu konuyu ben açtığım için binevi ben veasile oldum.pişman olanlar hakkınızı helal edin.:)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
100 bin adet satis en asgari 10 tlden 1 trilyon para.

Yazik gercekten.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
akhiler bu harun yahya(adnan oktar) isimli sapık da aynı şeyleri yapıyor kitaplarını bedava dağıtıyoruz ayağına kargo şirketleriyle anlaşıp acaba kargo parasından mı alıyorlar bilemiyorum onlar da kargo parası 10tl karşılığında değeri belki 10tl bile olmayan kitapları bedava(!) veriyor ama 10 tl kargo parası mı olur ufacık kutu için ben en fazla standart bir boyuttaki kartona 3.5 tl en fazla veriyordum

Üst Ana Sayfa Alt