Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Usame'nin (rh) kasemindeki takva.com un koyduğu neşidi bilen veya bulan var mı akhiler

E Çevrimdışı

Ebu Usame El-Amedi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
orada da bulamadım akhi.dah önceden bakmıştım.ayrıca internet ortamınd takva.com neşidleri başlığı altında toplanan neşidlerin arasında da bulamadım

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum... bu içinde müslümanların olduğu ülkelerin yöneticilerinin vebalinin yanında biz sönük kalırız bence... o liderler usame bin ladin'in de ( eğer şehid ise inşaallah allah kabul etsin ) dediği gibi ne durdurulması yönünsde fetva veriyorlar, ne de tv'lerde insanların uyanması için yeterince yayınlıyorlar... Yöneticilerin vebali ALLAH şahittir ki ( hele müslüman olan ya da olduğunu zannedenler ) çok büyük vebal altındadır... ALLAH cc 'ya nasıl hesap verecekler acaba diye her daim düşünüyorum... ALLAH cc tüm mü'minlerin ayağını doğru yolda sabit kılsın inşaallah... Selamun aleykum...

Üst Ana Sayfa Alt