Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video ÛSAME'Yİ KİM ÖLDÜRDÜ?

• Konbuyu başlatan takva1
  • Başlangıç tarihi
Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Usame'yi Allahın izniyle, kendisinin de dediği gibi "sağ ele geçiremediler". Usame bin Ladin, son ana kadar çarpışmış, son anda da (devamlı hazır bulunan) yeleğindeki tertibatı çekip istişhad yapmıştır (sonradan serbest kalan esir hanımının ifadesinde ise alnından vurularak şehid edilmiş, helikopterle naaşını götürürlerken mucahidler helikopteri düşürmüşlerdir).
Allah kabul eylesin şehadetini.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ALLAH razı olsun

RABBİM,bizleri affetsin amin :(

bekle Çevrimdışı

bekle

Üyeliği İptal Edildi
Banned
hayatımda en çok kızdıklarımdan birileridir sanal mücahidler sanalın aslanları! ALLAH rahmet etsin

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Usame'yi Allahın izniyle, kendisinin de dediği gibi "sağ ele geçiremediler". Usame bin Ladin, son ana kadar çarpışmış, son anda da (devamlı hazır bulunan) yeleğindeki tertibatı çekip istişhad yapmıştır.
Allah kabul eylesin şehadetini.

bunun ile ilgili ciddi bir belge veya açıklama var mıdır?

Video güzel olmuş,konu edilen güzel olunca.Hazırlayan hariç :)

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben Şeyg usame hakkında izlediğim en güzel çalışma idi.Allah razı olsun emeği geçenlerden kardeşlerim :'(

K Çevrimdışı

Konul

Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba. Ben Koraall.com sitesinde Usame bin Ladenin olmediyine ait bir haber okudum. Arapca bilmiyorum ama translator araciligi ile tercume etdiyime gore O hala yashiyor. Onun oglu Sami ile iki kardeshi arasindaki telefon konushmasinda babasinin yashadigini soylemish. Sizce bu dogrudurmu?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Merhaba. Ben Koraall.com sitesinde Usame bin Ladenin olmediyine ait bir haber okudum. Arapca bilmiyorum ama translator araciligi ile tercume etdiyime gore O hala yashiyor. Onun oglu Sami ile iki kardeshi arasindaki telefon konushmasinda babasinin yashadigini soylemish. Sizce bu dogrudurmu?

doğru değil kardeşim dava arkadaşı Şeyh Eymen el zevahiri (ALLAH onu korusun) şehadetini doğruladılar.

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
video güncel ........

subhanAllah cok güzel hazırlanmış cok etkileyici her izlediğimde ağlatıyor beni :'(

K Çevrimdışı

Kkalemşör

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kim öldürden ziyaden neden bu dönemde öldürüldü? Sorusu daha müsbet bir soru olur.. Tabi eğer söylenenler doğru ise..

C Çevrimdışı

cephetunnusre

Üye
İslam-TR Üyesi
"Onlardan sonra yaşamak hoş olur mu?"

-Hazırlayanı da dualarınızda unutmayın kardesler.O sözünde duranlardan..

H Çevrimdışı

Hattab571

Üye
İslam-TR Üyesi
Hazırlayanlardan Allah razı olsun.. Birde arka planda şu müzik olmasaydı daha hayırlı ve güzel olurdu... Yapabilecek olan varsa o müziği çıkarsın birde öyle yayınlansın.. Şimdiden Allah razı olsun

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
videoyu youtubeda bulamadım.
Gülyarası kaydım yok. Download linki veya başka bir linki varmıdır.

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
birde kardeşler şu videonun bu resimdeki saniyede yapılan konuşmanın tam hali varmı arapça türkçe vs

1256483_543576222383776_2055127593_n11.jpg

1256483_543576222383776_2055127593_n11.jpg

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
beyler madem bukadar eksik var eğer yömnetiminde izni olursa gül yarası downloader programı yapmak istiyorum . linki kopyala yapıştır indir tarzı.