Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video ÛSAME'Yİ KİM ÖLDÜRDÜ?

• Konbuyu başlatan takva1
  • Başlangıç tarihi
M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ya beyler youtubede bu video zaten varmış ya bende tam izledikten sonra aklıma kaldı :)) da adı fılan değişik galiba

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cevabım yanlış oldu akhi. Eline sağlık. İndirdim :)

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Cübbeli Hoca bu adam için zındık vahabbi diyordu nedense..
"Bende öyle diyorum" diyemeyen sapıklar, gönüldaşlarını öne sürerler!
Fethullah Gülen'e "ehl-i sünnet alimdi, Hocaefendi söyle " diyen Sapık mı?
Cübbeli şarlatan devrik ajanı önce İslam'ı kabul etsin.

İlimSeven Çevrimdışı

İlimSeven

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş sen züppelinin her dediğine inanma..
Ben çok büyük bir ilmim yok ama Allah rızası içim bir araya gelen insanları seviyorum yalan değil bir de bu devirde onun gibi büyük bir alim görmek çok zor adam smiltune çeviri yapıyor. Eski yüzlerce kitabı hafızıdan okuyor. Hadisleri naklediyor filan

Konu inanıp inanmamak değil de çok donanımlı bir adam. Yıllarca bu solcular yok sakallı yok cübbe takıyor diye eleştirdiler. İstesenizde o adam zikrini sohbetini yapacak insanları İslam‘a çağıracak

Cübbe takıyor bizim gibi giyinmiyor diye o insanı eleştirmeye hakları var mı?

Bir adam 6 saat boyunca konuşup yüzlerce ayet ve hadisi hafızıdan nakledip ve hiçbir kimsede çıkıp şu ayeti yanlış okudun diyemiyorsa bu tarz birine hayran duyma dışında ne yapılabilir ki.. O bir derya bilene. Çoğu Kur’an’ı yüzünden bile zor okuyor

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ben çok büyük bir ilmim yok ama Allah rızası içim bir araya gelen insanları seviyorum yalan değil bir de bu devirde onun gibi büyük bir alim görmek çok zor adam smiltune çeviri yapıyor. Eski yüzlerce kitabı hafızıdan okuyor. Hadisleri naklediyor filan

Konu inanıp inanmamak değil de çok donanımlı bir adam. Yıllarca bu solcular yok sakallı yok cübbe takıyor diye eleştirdiler. İstesenizde o adam zikrini sohbetini yapacak insanları İslam‘a çağıracak

Cübbe takıyor bizim gibi giyinmiyor diye o insanı eleştirmeye hakları var mı?

Bir adam 6 saat boyunca konuşup yüzlerce ayet ve hadisi hafızıdan nakledip ve hiçbir kimsede çıkıp şu ayeti yanlış okudun diyemiyorsa bu tarz birine hayran duyma dışında ne yapılabilir ki.. O bir derya bilene. Çoğu Kur’an’ı yüzünden bile zor okuyor
Soytarı Ajan adayını tek tek dinle: