Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

VARMI BU YEMİNİ EDEBİLİCEK

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Barışta ve savaşta, yerde gökte ve forumda;

1-Üye olduktan sonra forum kuralları bölümünü okuyarak onun oraya süs diye konulmadığını anlayacağıma

2-Zeki ,çevik, ahlaklı ve aynı zamanda yazı yazıp paylaşan bir üye olacağıma

3-Arama yapmadan konu açıp yetkililerin sinir katsayılarını artırmayacağıma. (!)

4-Adminlere itaat edeceğime..

5-Açtığım konuları kilitleyen yetkililere kötü söz söylemiyceme. Ayrıca konuyu kilitlediler diye özelmesajla hesap sormayacagıma

6-yolladıgım yazının forumda daha önce verilmiş olmasından dolayı arama motoruna çamur, pislik atmayacağıma.

7-Forumda büyük harfle yazı yazmanın bağırmak anlamına geldiğini büyük harfle yazı yazmadan öğreneceğime ve uyarı almayacağıma

8-Zırtı pırtı yanlış yerlere konu açıp yetkililerin sürekli taşımacılık yapıp bel fıtığı olmalarına sebep olmayacagıma (!)

9-Asla ve asla bu adminler kendini ne sanıyo diye düşünmeyeceğime

10-Açtığım konulara kimse cevap yazmıyo diye kahrolmayacağıma.Ne olurr yorum yazın die sayfalarca aglamayacagıma Ne ararsan kendinde ara başkası yalan ağlar atasözüne göre davranacagıma

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kimse kusura bakmasın edemem sonra onun kefareti var tutamayınca :muhaha :muhaha
hem bu konu daha önce açılmıştı madem niye silinmemiş :dillll :dillll :dillll

1 Çevrimdışı

11092001

Üye
İslam-TR Üyesi
ben bi ara, başka bir sitede yanlışlıkla başkasının konusunu açmışım mahçup oldum
ama başka bir yerde de benim konumu açtılar, sinir oldum, yanlış yaptığımı anladım bi daha yapmıyacam

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
snrbrbroğl ' Alıntı:
ben bi ara, başka bir sitede yanlışlıkla başkasının konusunu açmışım mahçup oldum
ama başka bir yerde de benim konumu açtılar, sinir oldum, yanlış yaptığımı anladım bi daha yapmıyacam

:ihihih :güldüm :ihihih oyy oyyy oyyyyyyyyyyyyy :ihihih

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
snrbrbroğl ' Alıntı:

:ihihih :güldüm :ihihih oyy oyyy oyyyyyyyyyyyyy :ihihih
::

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
6-yolladıgım yazının forumda daha önce verilmiş olmasından dolayı arama motoruna çamur, pislik atmayacağıma.
7-Forumda büyük harfle yazı yazmanın bağırmak anlamına geldiğini büyük harfle yazı yazmadan öğreneceğime ve uyarı almayacağıma

kardeşşşş bu konu açılmıştı hehehehheheheeeee :) :)):):)))

bu ne çelişki :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
geçmiş olsun doktor abi. bukez gerçektende faka bastın galiba :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pist saman... abi '' 6-yolladıgım yazının forumda daha önce verilmiş olmasından dolayı arama motoruna çamur, pislik atmayacağıma.'' demişsin ya... ona göre he... hatırlatayım dedim yani.

Üst Ana Sayfa Alt