Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yakmak Için Israil Bayrağı Bulunur

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Resim_1406056975.jpg

`Yakmak İçin israil Bayrağı Bulunur`
İsrail`in Filistin`e yönelik saldırılarına tepkilerde İsrail bayrağının yakılması, İsrail bayrağı satışlarını arttırdı. Bayrak satan işyeri camlarına, "Yakmak için İsrail bayrağı bulunur" yazısı dikkat çekti.
Resim_1406056975.jpg

ŞANLIURFA - Şanlıurfalılar Gazze’ye düzenlenen askeri operasyonlara tepkisini İsrail bayrağını yakarak gösteriyor. İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını sürdürmesi üzerine Türkiye genelinde tepkiler büyürken, Şanlıurfa’da yakılmak için bayrak alınması İsrail bayrağı satışlarını arttırdı.

İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını sürdürmesi üzerine Siyasi partiler STK’lar İsrail’i kınamakla yetinirken çoğu zaman vatandaşlar tepkilerini İsrail bayrağı yakarak gösteriyor.

Şehirde İsrail bayrağı satan bir işyerinin camına asılan "Yakmak için İsrail bayrağı bulunur" şeklindeki yazı dikkat çekiyor.

Bayrak satan kırtasiye sahibi Mustafa Nacar, kimin elinden ne geliyorsa onu yapması gerektiğini söyleyerek kendisinin elinden böyle bir şey geldiğini ifade etti.

İsrail bayraklarını daha yeni satışa çıkartmalarına rağmen yoğun bir ilgi ile karşılandıklarını ifade eden Nacar, “Halkımız İsrail bayraklarını yakmak için alıyor ama yine de Filistin bayrağı daha fazla satılıyor. Halkın Filistin’e çok büyük desteği var.” dedi.

Vatandaşlardan Halil Parmaksız, “Türkiye’nin her yerinde İsrail bayraklarının yakılmasını istiyoruz. Bu dükkan İsrail bayraklarını getirmekle iyi etmiş, halkımız bu bayrakları alsın ve yaksın en azından tepkilerini koysunlar.” ifadelerini kullandı.

(Mustafa Bikeç - İLKHA)

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
yakmak için israil bayrağı üreteceğinize,dikecek filistin bayrağı üretseydiniz daha faydalı olurdu..daha kalıcı olurdu..buda sanırım ticaret içgidüsü..

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
Filistin Bayrağının ne gibi faydası olabilirki ?
ne gibi faydası olacak israilin bayrağını yakacak bir süre sonra unutulacak ama Filistin bayrağını ise her yere asarak sürekli gündemde tutulacak onlar hürriyetine kavuşana kadarda gönderden o bayrak inmeyecek..

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Hiç para ödemeyin böyle bir şeye. Protesto Modesto unuttun, adam gibi Filistin gidin ve savaşın, yoksa buguz edin. VE BU EN DÜŞÜK IMANDIR.

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
Hiç para ödemeyin böyle bir şeye. Protesto Modesto unuttun, adam gibi Filistin gidin ve savaşın, yoksa buguz edin. VE BU EN DÜŞÜK IMANDIR.
para ödemeyin deyince aklıma hemen bir yahudi reklamı geldi..adamlar şimdi bu atölyeye gelse o üretilen binlerce israil bayrağını görse ve deselerki bakın Türkler bile bile bizim haklı davamıza destek veriyorlar işte bunlarda sevgilerini dile getirmek için üretilen israil bayrakları diye..:)

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Wallahi olmaz mı olmaz yani.
Hiç Bayrak alınmasın, sadece yakicagmiz bayrak tel Aviv harpte feth ettikten sonra yakicagmiz bayrak. İnşallah o İsrail'in yıkılmasına daha çok zaman yok.

S Çevrimdışı

SÖZVERDİK

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ne gibi faydası olacak israilin bayrağını yakacak bir süre sonra unutulacak ama Filistin bayrağını ise her yere asarak sürekli gündemde tutulacak onlar hürriyetine kavuşana kadarda gönderden o bayrak inmeyecek..

Kardeş bizim bayrağımız Tevhid bayrağıdır, Filistin bayrağı beni ilgilendirmez filistinde yaşayan müslüman kardeşlerim beni ilgilendirir

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sen gelmiyormusun?gidin ve savaşın veya buğzedin demişsin,neden hepsinden kendini ayırmışsın?Bize bunları diyorsun yoksa sen gitmiyormusun?yoksa öndenmi gideceksin kardeşim..

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
Aslında çaresizlik bayrak yaktırır,güçlülükte tevhid bayrağı astırır..

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selamlar,

Ben şimdi Türkiydeyim şimdi. Yalan söylemileim ben 2 ay önce bir arkadaş ile İşid katilmak istiyordum ve orada suriye vesair yardım edicektik. Sheikh Elbaninin bir kaç videosuna bakmıştım. Ben iki yıl sonra hiç bir şey elle getiremesem burda almanyada ozaman ben herhangi bir gruba katılıp Essad Köpeğini öldürmek istiyorum. Şehid olsam iyi olur. Onun için ben akadimde küfür varmı yok mu hoca ile konucam ondan sonra iki yıl sonra Suriye'ye gidecem. Belki ösö ya katilicam. İster siz gidersiniz gitmesiniz. Ben bu dünyadan sıkılıyorum ve bare kendimi asicama şehit olmaya giderim.

Niyetim belki kötüdür. Şehit olsam bana cennet var, olmesem kurtuluş var (ümmet). Malesef protesto hiç bir şey ele getirmiyor. Ben kaç tanesine katıldım. Birsey değişmedi.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
umutsuzluk ve sıkılmadan dolayı gidip adam vurulmaz ve ölünmez.Müslümanın her eylemi bilinçli bir eylem olmalı.Bu dünyadan sıkılıp kendini asmayı düşünmen,psikolojikmen bir çıkmazda olduğunu gösterir.Müslüman iradesi güçlü olmalı,tüm zorluklara sabretmesini bilmeli,bizden öncekilerin hayatını oku,biz ne görmüşüzki..onlar direnip sabırla ve bilinçli bir eylemle ya şehadete gittiler,yada sabırla düşmanı çatlattılar..Bu işler öyle sıkıldımla olmaz..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi bir de kola alıp içmeyip boşaltarak protesto ediyolaarmış. Komedi bunlar. İnsanların akıllarıyla alay ediyorlar iyice

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Malesef ben Allah'a isyan edemem. Ama ölmek istiyorum. Yaşamak istemiyorum. Ama Şehitlik yüksek bir makamdir. İnşallah Şehitlik nasip olur.

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
Öncelikle çaresizlikler içerisinde cihada gidilmez ve dünya sıkılınacak bir beldede değil bizzat ahiret hazırlığı yapılacak,azık alınacak misafirhanedir..

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Şehit olursak, Allah gunahlarinizi bağışlar ve örter (yani soruşturmas). Sadece kul hakkını öderim ve bir kaç düşük dereceye inneriz ve belki, Allah korusun, cehenneme gideriz.

Ve Huriye ile evlinicez. Ve bir daha sorunlar yoktur.

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
Bakını Ayet-ii kerimede ne buyruluyor..
“Ey Rabbimiz! Bize dünyada da iyilik-güzellik ver, ahirette de iyilik-güzellik ver. Bizi cehennem ateşinden koru.” (Bakara/201)
zaten sünneti seniyyede her iki tarafıda dengede tutabilmek..hem dünya için hem ahiret için bütün ameller burada..önce İslamı öğren ve yaşa,aile kur..ve Rabbinden hep hakkında hayırlı olanı iste..

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Keşke öyle kolay olsaydı. Ama dünya böyle bir k******ki? İnsanlar islami yaşıyorlar diye zorluk yapıyorlar. Biz öyle bir zamana geldikki evlilik zor, boşanmak zor ama zina kolay. Ne Namuslu eş buluruz, ne evlenmek için para. Ben şehit olsam kendime giderim. Bare ozaman bıraksınlar benim pencemi.

Sen şu iki videoya bak ondan sonra bana seslen :

Yani evlenmek bir bela, eş tutmak bir bela. Tabiki bunun ile sünneti kast etmedim. Yanlış anlaşılmasın.

Üst Ana Sayfa Alt