Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Yarın Üniversitede İsrail'e Protesto Düzenlenecek (Ankara)

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Siyonist işgâle karşı yarın saat 12.00'de (10 Mayıs 2024) Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde Beşevler Metro Durağı'nda insanlar toplanacak ve bu zulme en azından dilimizle engel olmaya çalışacağız inşallah.

"Kim bir kötülük görürse onu eliyle düzeltsin, düzeltemezse diliyle düzeltsin, yine düzeltemezse kalbiyle buğz etsin. Ki bu îmanın en düşük mertebesidir."

Bu intifada hareketine katılmak isteyen bütün kardeşlerimiz yarın belirtilen konuma belirtilen saatte gelebilirler. Bende orada olacağım inşallah.

Protesto alanına tevhid bayrağını getirebilirsiniz. İnşallah bende getireceğim. (Siyah bayrakta sıkıntı yapabilirler. Beyaz tevhid bayrağı getirmeniz daha iyi olabilir.)

IMG-20240509-WA0026.jpg

Son düzenleme:
SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Siyonist işgâle karşı yarın saat 12.00'de (10 Mayıs 2024) Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde Beşevler Metro Durağı'nda insanlar toplanacak ve bu zulme en azından dilimizle engel olmaya çalışacağız inşallah.

"Kim bir kötülük görürse onu eliyle düzeltsin, düzeltemezse diliyle düzeltsin, yine düzeltemezse kalbiyle buğz etsin. Ki bu îmanın en düşük mertebesidir."

Bu intifada hareketine katılmak isteyen bütün kardeşlerimiz yarın belirtilen konuma belirtilen saatte gelebilirler. Bende orada olacağım inşallah.

Protesto alanına tevhid bayrağını getirebilirsiniz. İnşallah bende getireceğim. (Siyah bayrakta sıkıntı yapabilirler. Beyaz tevhid bayrağı getirmeniz daha iyi olabilir.)

Ekli dosyayı görüntüle 32695
Üniversite yönetimi içeride protesto yapmamıza izin vermedi. Dışarıda protesto yaptık. İnşallah basın açıklamaları ve görüntüler paylaşılacak. Tekbirler getirdik, sloganlar attık.

Tevhid bayrağını temin edemedim. Getirmek istiyordum ama getiremedim.

Üst Ana Sayfa Alt