Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru 2012 Ramadan Ayı Ve Bayram Tebriği (video) !!! Islam-tr.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamualeykum Rahmatullahi ve Berekad Ebeden ve Daime

Biz müslimlere bugünü bayram kılan ALLAH'a hamdu sena olsun.Peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve selleme ve onun temiz ehlibeytine selatu selam olsun.

Ramazan ayı'nın uzaklaşması ile hüzün ve Bayram nedeni ile sevinç yaşadığımız şu gün,Birbirimize kardeş kılan ALLAH'ın izni ile Hepinizin Bayramını en içten duygularımla sizlere sarılıp Bayramınızı kutluyorum :friends_1_1:

Not:Çocuk kardeşlerimizi Bayram münasebeti ile tanımadığınız kimselerin bayramına göndermeyin inşaALLAH.Nitekim bu konu hakkında daha önce yaşanmış bir olayı hatırlatmak isterim kardeşlerim.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İslam aleminin Ramadan bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Bu arada bayram şekerinide vereyim :)

c5-9feker-2.jpg

afiyet olsun,baştan söylim bayram harçlığı yok :D

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah Razı olsun kardeşim kabul ettik bil , siz kardeşlerimi hasretle kucaklıyorum :)

Rabb'ım Şehid ailelerinin ve islamın izzetini ayakta tutan değerli Mücahid kardeşlerimizin gönüllerine genişlik versin ve O'nları Firdevs'te ağırlasın İnşaAllah

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Allah Razı olsun kardeşim kabul ettik bil , siz kardeşlerimi hasretle kucaklıyorum :)

Rabb'ım Şehid ailelerinin ve islamın izzetini ayakta tutan değerli Mücahid kardeşlerimizin gönüllerine genişlik versin ve O'nları Firdevs'te ağırlasın İnşaAllah

amin

istanbula gelirsem inşallah okumaya,her bayram elinizi öpmeye gelecem abi.harçlık yoksa gelmem

istediğin harçlık olsun :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ya Rab, Dünya hayatlarında zorluklarla imtihan ettiğin ve bizim de seyre dalıp kılımızı kıpırdatamadığımız kardeşlerimizin zorluklarını gider, onları zalimlerin zulmunden bizi de Senin azabından uzak tut. Sen kalbinde, Senin imanı taşıyan bütün kardeşlerimi ve beni hesap gününe bağışla, ömrümüzü Ramazan, ahiretimizi Bayram eyle.
Bayramımız mübarek olsun.