Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2015 Sahurcular Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fi_emrillah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayırlı sahurlar
KEHF%20109_jpg.jpg

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Bu gece ellerimizi Rabbimize açalım. Halep'te ve dünyanın çeşitli yerlerinde İslam davası uğruna direnen Müslümanlara dua edelim. Allah svt onlara nice fetihler versin ve zalimlere karşı ayaklarını sabit kılsın..

Hayırlı ve bereketli sahurlar herkese...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Ilk kez ramazanin feyzini lezzetini bu kadar guzel aldim
Ayni akide kardesler buldugum icin, dinimi ogrendigim icin cevremi genislettigim icin.....
sivasta bu kadar kardesin olacagini bilmiyodum:)
Hayırlı sahurlar
Rabbim mucahitlere yardim etsin
Bu ay her alanda bereketli olur insaAllah

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
alakasız biryerde, belki bir durakda veya öylesine boş boş bekleyen birini gördüğünüzde karşısına geçip güzel bir tebessüm ve Allahın selamını vererek elinizi uzatın.
ona halini hatrını sormak istediğinizi ve insanlara gülümsemenin sadaka hükmünde olduğu için böyle davrandığınızı söyleyin.
eğer mümkünse bu kişi genç ve kollarında dövme olan biri olsun.
inanın yıllar geçsede sizin bu davranışınızı unutmayacaktır.
hemde kendinizi daha iyi hissedersiniz.
ne dersiniz denemeye değmezmi?

hayırlı sahurlar akhiler. sofranız bereketli olsun

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Senin için aç kaldık Allah'ım. Emrinle aç kalmak, emrinle tok olmak kadar lezzetlidir.

Rabbim Mucahidlere yardım etsin, iradelerini kuvvetlendirsin, saflarını birleştirsin bugün Halep'te şehid olanlara Firdevs cennetlerini versin, mücadeleye devam edenlere ise güç kuvvet versin, en yakın zamanda Halep'in fethini göstersin ve bizi hep doğruların safında eylesin. Âmin

Hayırlı sahurlar

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Utanıyorum,:(
yemeden içmeden,:(
ümmetim kan ağlarken,:(
gülmekten utanıyorum.:(

Ey Rabbimiz bugün de sana kuI oIarak eI açıyoruz. bütün şerIeri bizIerden uzak eyIe. beIaIardan bizIeri koru. MutIuIukIarı, huzurIarı ve güzeIIikIeri hayırIı bir şekiIde ver. Ve bizi bugün sevdikIerimizden ayrı koyma. hayırlı sahurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...