Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2015 Seçime Dair

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Sen boşver siyaseti ... sen yaşıyonmu yaaaaaa :eek:

:snzdglsn:dur bi dusuneyim...:ssrtcbya::eek:neyse dusunmeyim:D belki ben ben degilimdir, belki ben benimdir fakat el benim degildir:pel benimse.....:cool: bukadar saka yeter sakin olmaliyim:eek:kyrm: kusura bakma biraz uykusuzumda:uyku::D

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hdpliler bir Müslümana saldırıp ağır yaralamış.
şehid inş.olmuş
CHDzU0CW8AAFSbi.jpg

CHDzU8WWQAEKaxk.jpg

A Çevrimdışı

Abdurrahman__

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
harbiden size inanamıyorum hem müminiz tagutu tekfir ettik diyorsunuz ve kalkmış burda baştan sona lehvelhadis yapmışsınız. İçinizden bir akıl sahibi çıkıp siz ne yapıyorsunuz tagutu dediğimiz adam yenilmiş biz ise üzülüyoruz yuh bizim müslümanlığımıza dememiş. Bu konuyu açan şahıs ise derhal tevbe etsin çünkü alenen küfre sürüklenmekte. Bil ki ey gafil bu Suriyelilerin ülkeden gidip gitmemesi ancak Allah'ın izni ile olur. Yani kim olursa olsun eğer Allah onların burda kalmasını takdir edıyorsa onu kimse değiştiremez

A Çevrimdışı

Abdurrahman__

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah bir kimseye azab dilerse onu Allah'tan başka kimse gideremez. Ve Allah kime rahmet ederse onu da kimse engelleyemez. Siz hiç mi Kuran okumuyorsunuz? Okuyorsanız Allah'a inanın ve güvenin. Allah müminlerin velisidir. Kafirlerin evliyası ise Taguttur iyi bilin bunu. Ve Tagut şeytandır Selefin anladığı gibi. İns ve cin şeytanlar vardır bilin.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
harbiden size inanamıyorum hem müminiz tagutu tekfir ettik diyorsunuz ve kalkmış burda baştan sona lehvelhadis yapmışsınız. İçinizden bir akıl sahibi çıkıp siz ne yapıyorsunuz tagutu dediğimiz adam yenilmiş biz ise üzülüyoruz yuh bizim müslümanlığımıza dememiş. Bu konuyu açan şahıs ise derhal tevbe etsin çünkü alenen küfre sürüklenmekte. Bil ki ey gafil bu Suriyelilerin ülkeden gidip gitmemesi ancak Allah'ın izni ile olur. Yani kim olursa olsun eğer Allah onların burda kalmasını takdir edıyorsa onu kimse değiştiremez
senin bu dediğin manası atını bağlamayıp sadece dua eden adama benziyor

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İŞte AKP ÇÖZÜM SÜRECİ..adamların her yerde davet çağrıları sürerken,dünyanın pkk yı kurtarmak için ölümüne koşarken biz ne kadar gafilizki bunların o kadar kolayca dağlardan ineceklerini sandık..evet şunu başardılar dağlardan indirip meclise soktular..artık Türkiyede kuvayı milliye hareketi başlatılmalı,ölümüne mücadeleye hızla hazır olmalıyız..Türkiyede bunun alt yapısı Türkiye Hizbullahında var..onlara şiddetle destek verilmeli..halk her yerde kıyamda bekletilmeli..

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

kardeşim tağutu reddetmek ve tekfir etmek hususunda bir eksikliğimizi mi gördün?ben kendi adıma tağuti rejimleri ve yöneticilerini zaten tekfir ediyorum.Ama senin kastın islamı sadece tekfire indirgemekse(umarım öyle değildir) bu yaptığın doğru değil.Ayrıca akp tağutu ve ele başlarının ve liderinin yenilgisi beni hiç üzmedi.Bilakis sevindim bile.Çünkü fitne çıkarıyor,insanları saptırıyor ve şımardıkça şımarıyorlardı.Tağutlar arasında fark yok tabiki.akp gitse başka bir tağut gelse bu da beni ilgilendirmez.Hepsini Allah kahretsin.

zindabad Çevrimdışı

zindabad

زينداباد
İslam-TR Üyesi
Abdurrahman Dilipak retweetledi
KENAN KIRAN ‏@kenan_kiran 11 sa.11 saat önce
DİYARBAKIR POLİS LOJMANI: Polis lojmanlarında kalanlar Şehit Polis Mehmet Erçin Ortaokulu’nda oy kullandı.

CHKsIU0UkAAl9LF (2).jpg