Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şike kokuları geliyor burnuma sonlara yaklaştıkça bayanlar varsa tehlikeli sonuçlar olabilir :krktm:

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Ummu Yasir var orada daha güçlü yarışmacı

Hedef simdi arif el mansuri de!
Alketa hiç heveslenme bacım kitap benim!! Daha doğrusu bir bacıma hediye... O yüzden rakip tanımıyorum... Tek rakip kurayı çekecek adminler: )))
Ben iftardan sonra sahura kadar uyumuyorum bile ki Ebu Hayseme kardeşim gibi elenmiyim...

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alketa hiç heveslenme bacım kitap benim!! Daha doğrusu bir bacıma hediye... O yüzden rakip tanımıyorum... Tek rakip kurayı çekecek adminler: )))
Ben iftardan sonra sahura kadar uyumuyorum bile ki Ebu Hayseme kardeşim gibi elenmiyim...

Ayıp oluyor ama.. biz de bir gün uyuduk.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Çok mu mutlu oldun?

EVET

pP58gz.jpg

Rüyanda görürsün :D

Boyle diyenleri gördük ama bKZ HAYSEME

Şike kokuları geliyor burnuma sonlara yaklaştıkça bayanlar varsa tehlikeli sonuçlar olabilir :krktm:

Bilek hakki ya hu.

Abi sendin değil mi dernek iftara gidip sahurda son dakka gelip adi silinen ama tekrar yazilan
Eger oyleyse bi daha ne zaman iftara gidicen?

Ünlü düşünür ibn muhammed abinin dediği gibi ablacim" kismet bu isler."
Kopenhag belediyesi ile görüşme yapmayi düşünüyorum. Internet kota aşımı yapıyor danimarka çok.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
EVET

pP58gz.jpg

Boyle diyenleri gördük ama bKZ HAYSEME

Bilek hakki ya hu.

Abi sendin değil mi dernek iftara gidip sahurda son dakka gelip adi silinen ama tekrar yazilan
Eger oyleyse bi daha ne zaman iftara gidicen?

Ünlü düşünür ibn muhammed abinin dediği gibi ablacim" kismet bu isler."
Kopenhag belediyesi ile görüşme yapmayi düşünüyorum. Internet kota aşımı yapıyor danimarka çok.

1/12 ihtimal var suan. İhtimalin yükselmesi için önümüzdeki sahurlara bakicaz.

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alketa çok beklersin iftar yok ribattayiz samanpan teşvik primi vereyim sana alketa kazanmasin alketa kazanırsan :acpsnr:

M Çevrimdışı

M. Esma

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Ebu Ümâme radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

"Ey âdemoğlu! Eğer fazla malını Allah yolunda harcarsan bu senin için daha hayırlıdır, kendine saklarsan senin için zararlıdır. Kefâf (yeterli miktar) sebebiyle levm edilmezsin. (Harcamaya), bakımları üzerinde olanlardan başla. Üstteki el (yani veren), alttaki elden (yani alandan) daha hayırlıdır."

Müslim, Zekât 97, (1036), Tirmizi, Zühd 32, (2344).

Es selamu aleykum ve rahmetullah
Hayirli sahurlar
Ibadetlerini gizli yapmak zorunda kalan
Sahurlarini tek basina yapan
Baskida olan kardeslerimize dua edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...