Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru 2022 Ramadan Bayramı Tebriği

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bayramınız mübarek olsun. İslam Emirliği'nin bayram ilan etmesi en çok korkak dewlecileri incitti ki twitterdan köpek yavrusu gibi ciyaklıyorlar. Taliban Hükümetine uyup bugünü bayram edenin de yarın bayram edecek olanın da bayramları kendilerine bereketler getirsin.

İmam Ebu Hanif Çevrimdışı

İmam Ebu Hanif

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bayramınız mübarek olsun. İslam Emirliği'nin bayram ilan etmesi en çok korkak dewlecileri incitti ki twitterdan köpek yavrusu gibi ciyaklıyorlar. Taliban Hükümetine uyup bugünü bayram edenin de yarın bayram edecek olanın da bayramları kendilerine bereketler getirsin.
Aileme ciddi şekilde orucu bozdum desem bana kızar hilal yarın da gözükse pazartesi o zaman ne olacak

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Her ne kadar son gün bayramin tadini kacirsalarda, Rabbim oruc tutan, haramlarindan kacinan, herkesin oruclarini kabul etsin.

Imam buhari vakfinin duasindaki gibi Rabbim bizleri, tevhid bayragi altina, basimizda halifemizle, ülkenin bir ucundan diger ucuna ihtilafsiz herkesin ayni gün , ayni amac dogrultusunda gecirebilecegi bayramlar nasib etsin.

Rabbim ailesinden, yavrularindan uzakda kelimetullahini yüceltmek icin evi disindakilerin sabrini arttirsin, geride kalanlarina bol rizk ve sabrlar versin. Yine tevhidin dünyada hakim olmasi icin safhini belirtmekden öteye elini tasin altina sokup yardim,davet,ilmi calisma yapanlara Rabbim bol rizk verip ve merhamet etsin.

Rabbim oruclarimizi yardimlarimizi infaklarimizi kabul buyursun.

Hayirli bayramlar.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bu başlığa bakip gidip geldim ne yazayim diye.
Bayramımız mübarek olsun öncelikle.

2 yillik pandemi surecinden sonra nese ile teravihle başlayıp, ilk 2 haftasini hoplaya ziplaya son 2 haftasını yatağa bağlı oruç tutamayarak geçirdim.
Hepimizin ayri ayri imtihanlari var sağlik geçim vs sadece dua odakli bir Ramazandi bu sene benim Ramazanim.
Kulağimin bukulmesi gerekiyormuş kendime gelebilmek için.
Hoş bir seda birakti bende hamd olsun..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
الله أكبر الله أكبر الله أكبر لا إله إلا الله الله أكبر الله أكبر ولله الحمد
عِيدٌ مُبَارَكٌ
تَقَبَّل اللهُ مِنَّا وَ مِنْكُمْ صالِحَ الْأَعْمَالِ

Bizleri Ramadana ayına ve bir sevinç olarak bayrama ulaştıran Allah'a hamdu senalar olsun.

Başta Şeyh,emir ve mucahid kardeşlerin ve özelde siz kardeşlerimin bayramını tebrik eder.İla-yı kelimetullah Sancağı altında nice bayramlar eda etmeyi nasip etsin Rabbim.

Allah bizden ve sizden salih amelleri kabul etsin

Bayramımız Mubârak Olsun.

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Screenshot_20220502-123027.png

Üst Ana Sayfa Alt