Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber 39 Işık Yolu Uzakta 7 Yeni Gezegen Bulundu

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yani demişsin ki , Uzay Bilimlerine ne ihtiyaç var , Ahiret için çalışın , Gezegenler için değil ; Ben de diyorum ki , Hem Ahiret için çalış Hem , Allahın Bilimi için .
Osmanlıda ki Şeyhülİslamlar MATBAYI 300 sene yasakladılar , Ermeniler ve Yahudiler İlerledi , Osmanlı Battı .
1,5 Milyar MÜSLÜMAN Bir avuç YAHUDİYE Kafa tutamıyor .
600 Yıllık Osmanlı 6 tane Bilim Adamı Çıkartamamış , Bilimle Fenle İlgilenenleride ya KELLESİNİ almış yada ZİNDANLAR DA çürütmüş ..Tıpkı Hazerfan Ahmet Çelebi gibi , PİRİ REİSLER GİBİ .

Kuran da Kozmolojik Ayetler var / Bakabilirsin ..

Uzay bilimleri ayri diger faydali bilimler ayridir.
Uzayin sana ne yarari var uydular bile atmosferin belli tabakasini gecemiyor iken ayri gezegene tasinma isi nedir.

Heleki ALLAH zulcelal bizim icin sadece dunya hayatini sinav icin yaratmisken.

Anlatmak istedigim bu idi bu konu ALLAH muhafaza derinlemesine incelenirse bir musluman i imanen tehlikeye atar..

Amacimiz İSLAM icin calismak kacmak icin degil.

Ve uzay gibi gaybi ve hakkinda sadece kafirlerin uydurmasi olan bilgilerle ben yurumem giden gitsin :)

ALLAH zulcelal ben yarattim buyuruyor ama dikkat et oralara gidebilirsiniz demiyor.

Ben buradayim

ebu omer el-talasi Çevrimdışı

ebu omer el-talasi

Üye
İslam-TR Üyesi
Boşuna tartismasin kimse Allah bilirde dünyanın müslümanların bu kadar gelişecek kadar zamani kalmadi devlet kurup atom bombası yapmak uzay araştırması falan Allah in izniyle müslümanlar elbette zafer kazanacak hilafet tekrar gelecek ama bu müslümanların super ilerleyip kafirleri yakalamasi ile değil belki tam tersi tüm teknolojinin gerilemesi ile olacak maddenin yapisinin değişmesi uydularin fonksiyon dışı kalması sinyallerin bozulmasi metalin özelliğini kaybetmesi çok zor şeyler değil

yenibahar Çevrimdışı

yenibahar

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu forum marjinal kimseleri bunyesinde barindirmaz bunun farkinda olalim lutfen.

Bugun malesef bilimsel olarak geride kalisimiz bize cok kotuye mal oldu.

Artık Benden ALINtı yapmaaaaa:mad: Forumda hangi fikirleri benimsediğimi baştan söylemiştim .

Son düzenleme:
EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uzayin sana ne yarari var uydular bile atmosferin belli tabakasini gecemiyor iken ayri gezegene tasinma isi nedir.

Anlatmak istedigim bu idi bu konu ALLAH muhafaza derinlemesine incelenirse bir musluman i imanen tehlikeye atar..

Ve uzay gibi gaybi ve hakkinda sadece kafirlerin uydurmasi olan bilgilerle ben yurumem giden gitsin :)

ALLAH zulcelal ben yarattim buyuruyor ama dikkat et oralara gidebilirsiniz demiyor.

Ben buradayim
Sen dunyada kal o zaman biz senin yerinede gezeriz:D

yenibahar Çevrimdışı

yenibahar

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Ben buradayim

Uzaya gönderilen Uyduların sayesin de Cep telefonunu , Navigasyonları , uydu tv vs gibi NİMETLERİ KULLANIYORSUN .
Eğer SAMİMİYSEN elinde ki Telefonu ve Bilişim Cihazlarını KULLANMA. Sende Kullanma Ebu Hanife :mad:

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Boşuna tartismasin kimse Allah bilirde dünyanın müslümanların bu kadar gelişecek kadar zamani kalmadi devlet kurup atom bombası yapmak uzay araştırması falan Allah in izniyle müslümanlar elbette zafer kazanacak hilafet tekrar gelecek ama bu müslümanların super ilerleyip kafirleri yakalamasi ile değil belki tam tersi tüm teknolojinin gerilemesi ile olacak maddenin yapisinin değişmesi uydularin fonksiyon dışı kalması sinyallerin bozulmasi metalin özelliğini kaybetmesi çok zor şeyler değil

Haklisin elektronigin hammaddesi tukeniyor.

Yeni hammadde arayisi var ve buda saglikli degil cihazlarin cabuk bozulma nedenlerinden biri de budur.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uzaya gönderilen Uyduların sayesin de Cep telefonunu , Navigasyonları , uydu tv vs gibi NİMETLERİ KULLANIYORSUN .
Eğer SAMİMİYSEN elinde ki Telefonu ve Bilişim Cihazlarını KULLANMA.

Bakin konu baska siz baska konusuyorsunuz.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İlmi boyutuna dokecegim iside :) yorgunum

Biz galaksiler arasi cihada hazir olalim yine

Bir gun onlarda bizi yoklayacaktir elbet :D

Hasbunallah

neyse konu amacinin disina cikmasin :)

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eğer SAMİMİYSEN elinde ki Telefonu ve Bilişim Cihazlarını KULLANMA. Sende Kullanma Ebu Hanife :mad:

Allah swt iyiligini versin kardesim :)
Inan o kadar cahil degiliz:D

Paralel evren
Solucan delikleri
Karadelikler
Evrenin olusu uzerine teoriler
Zaman bukulmesi
...falan azicik okuduk birazcikta belgesellerde seyrettik :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:) ALLAH zulcelal dogru yolundan bizi ayirmasin

Üst Ana Sayfa Alt