Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Abd Domuzları Havuzlarda Yıkanıyorlar

H Çevrimdışı

hatme

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Irak'ı işgal eden Haçlı ABD askerleri, yazın ve sıcakların bastırmasıyla havuzlara akın ediyor. Havuza gelen Amerikan askerleri, yanlarında getirdikleri topla suyun içinde Amerikan futbolu oynayarak streslerini(!) atıyor. (Allahın azabında da böyle stres atarsınız artık)

Sıcakların bastırmasıyla Irak'ın başkenti Bağdat'ta bulunan ünlü Filistin otelinin havuzuna akın eden Amerikan askerleri, havuza girerek yüzüyorlar. Askeri uniforma ve silahlarıyla havuz kenarına gelen askerler, silahlarını havuzun hemen kenarına bırakarak suya giriyor. Havuzun içinde Amerikan futbolu oynuyor. Ülkede gerginliği ve stresli ortamı amerikan futbolu oynayarak üzerlerinden atıyorlar. Havuzda Amerikan futbolu oynayan askerlerden Çavuş Albert James, "Burası Filistin otelinde, Bağdat'tayız. Şu anda boş zamanımızdayız. Arkadaşlarımızla havuzdayız. Arkadaşlarımızla, çeşitli oyunlar oynuyoruz. Yüzüyoruz, Amerikan futbolu oynuyoruz" dedi. Eşi ve çocuklarını çok özlediğini söyleyen Çavuş Albert James, ikinci kez Irak'ta olduğunu sözlerine ekledi. "Irak'a ilk kez geldim. Burası güzel bir yer. Çok sıcak. Havuzda yüzüyoruz" diyen Uzman Asker Brian Moon ise, "Kız arkadaşımı, annemi ve beyzbol oynamayı özledim. Burada çok farklı bir kültür var. Farklı insanlar var" ifadesini kullandı. 6 aydır Irak'ta olduğunu anlatan Uzman Asker Fergan Castle de, sürekli çalıştıklarını ve devriyeye çıktıklarını söylüyor. Sheraton otelinin çevre güvenliğini sağladıklarını belirten Uzman Asker Castle, ABD'yi özlediğini sözlerine ekliyor.
Aslında 5 bin dinar (yaklaşık 3 dolar) olan havuz giriş parasını Amerikalı askerlerin ödememesi de dikkatlerden kaçmıyor.


Allah kafilere lanet etsin. Onlara azabların en kötüsü ile muamele etsin. Cehennemde de top oynayıp streslerinizi atarsınız... :))
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

secil

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben bunları uygulayan kımseyı tanımıyorum...boyle ınsanlarmı yok yoksa benmı yanlış ortamdayım...
 
Üst Ana Sayfa Alt