Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Abd Saldırısında Şehid (inşaallah) Olan Türklerin Yeni Görüntüleri

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Taliban Hareketi kendi internet sitesi olan as-ansar.com'da kendi saflarında yaşamını yitiren Türkiyeli 21 genç hakkında bir video yayınladı.
Videoda Adana'dan Afganistan'a giden Serdar Özerk'in yanısıra Türkiyeli gençlerin operasyon hazırlıklarına yer veriliyor.

Kaynak : pressmedya.com

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
inne lillehi we inne ileyhirraciun...kardeşlerime rahmet eyle rabbim ...daha önceden şehit düşen kardeşlerine kavuştular onlar bizleri de cennete kavuştur ya rabbi onlar Allaha samimiyetle yurtlarını terk ettiler gözü yaşlı analar bıraktıp Allahın yolunu seçtiler...kolay değil anadan geçmek yarabbi...imtihandan geçemedik biz bağışla eğer rahmet kapın olmazsa biz bu hal üzere cennete giremeyiz yarabbi...kardeşlerim benim rabbimin firdevsinde hurilerle ikram olunuz...inş. evlenmek isteyipte evleneyen ve ben şehadetle evlencem diyenlerinize rabbim cennet hurilerini nasip etsin....Allahım bizleri affeyle

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
21- Allah'ın ayetlerini inkâr edenleri, peygamberleri sebepsiz olarak öldürenleri ve adaleti emreden insanları öldürenleri acıklı bir azapla müjdele!

22- Onların emek ve çabaları dünyada da ahirette de boşa gitmiştir. Onlara yardım eden bulunmaz (Ali imran süresi)

İnnalillah ve inne ileyhiraciun,Ümmeti muhammedin başı sağ olsun

RABBİM,ailelerine sabır versin

KAHHAR olan ALLAHım,onların ordularını yerin dibine geçir aminn

C Çevrimdışı

cruz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu olay cok muammali cunku orda upta durumu anlatannkardes helikopterle indirmenoldugunu pusuya dusurulduguklerini anllati oysa haberler bombardiman ve kimyasal silahlardan bahsediyor bahsedilen video goruntu ortada yok bu konuda admin ve veya ilmi bilgisi olan akhiler bizi aydinlatirsa seviniriz

Üst Ana Sayfa Alt