Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Abd Yardım Malzemesi Taşıyan Konvoyu Füzelerle Vurdu.!!!!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
26 Eylül 2013 14:11

ABD savaş uçakları Pakistan’ı yine vurdu
Pakistan kaynaklarının verdiği habere göre Amerikan savaş uçakları, Pakistan’ın deprem bölgesi Belucistan bölgesine yardım malzemesi taşıyan konvoyu füzelerle vurması sonucu, 7 yardım görevlisi ödü.
Amerika’dan yine alçak bir saldırı, ABD uçakları deprem bölgesine giden yardım konvoyunu savaş uçakları ile vurdu. Deprem bölgesine yardım götüren konvoyu savaş uçaklarıyla saldırdı. Füzelerle saldırı yapan ABD uçakları, deprem bölgesine insani yardım götüren konvoyu hedef aldı.
Yapılan saldırı sonucu 7 yardım görevlisini katletti.
Sivil asker ayırt etmeksizin bomba yağdıran ABD uçakları yine katliama imza attı. Pakistan sivil halkını devamlı hedefleyen ABD uçakları, saldırı sonrasında yaptığı açıklamalarda ” özür dileriz yalnışlık oldu” açıklamaları yapmakla yetiniyor.
2004 yılında başlayan ve yüzlerce sivilin ölmesine sebep olan ABD saldırıları, Pakistan kamuoyunda tepki toplamaya devam ediyor. Devam eden saldırıların ne Batı dünyasınde nede BM tarafından herhangi bir yaptırım uygulamaması durumu özetliyor.

Kaynak islahhaber.net

Üst Ana Sayfa Alt