Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Abdulaziz Bayındır'ın Ibn Teymiyye hakkında 360 derece dönüsü

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

Not: Videoyu ben yapmadim, bayindiri tekfir eden grubun selefi olmadiklari malum.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adam işten çıkmış patronu ile arasında proplemler olmuştu, kalabalık belediye otobusunde akbili bile zorla basarak kendisini bir köşeye attı. İşin vermiş olduğu yorgunluk stres, patronla tarışması cabasıydı. Eve geldi zile bastı ve içeri girdi. çocuklar evin altını üstüne getirmiş, hanımın gözleri sinirden dışarı fırlayacak gibiydi bir off çekti. Adam iyice bunalmıştı baktı olacak gibi değil. Bilgisayarın düğmesine bastı ve nette dolaşmaya başladı....

Bu hikayeyi neden anlattım bende anlayamadımda... hayr olsun işte:)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bazı Şer görünenler hâyır olabilir. Ya da tam tersi

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
adam tam bir münafık timsali,topaç gibi dönüyor..bu sofi olsa olmadı selefi olsa ne olur..

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mürted kafir...Allah cahildir sözünden dolayı senin hükmün belli zaten..
El kaide türkiye'de bomba patlatıp gariban müslümanların ölmesine vesile olacağına bu mürted kafirlerle uğraşsa ya diyeceğim ama onlarında hesabları başka tabi.

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adamın bir konuyu işleyişinde Böyle KİBİRİN aktığını hissediyorsunuz değil mi?

Artık yorum yapmayacağım bu adam

Üst Ana Sayfa Alt