Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Abdulaziz Bayındırın Iftiralarına Cevaplar-3

boran el muvahhid Çevrimdışı

boran el muvahhid

Üye
İslam-TR Üyesi
sen kardeş sen.sen kendine yazık edenlerden oldun.bana da haksızlık ettin.önce itirazını bana yapacaktın ikna olmazsan eğer başka kişilerde cevap arayacaktın.
Allah Teala dan duam seni ve beni hidayet üzere yanına alsın.
okuduğun kitabı anlamak istediğin gibi anlamışsın.abdulaziz bayındır ı sevmem.ama bu konuda doğruyu söylüyor.

1_TASAVVUFTA OLAN ŞİRKLER RİSALE İ NUR KÜLLİYATINDA AYNEN SAVUNULMUŞTUR.TASAVVUFTAKİ ŞİRK UNSURLARINDA ŞÜPHE OLMADIĞI AŞİKARSA RİSALE DEN DE ŞÜPHE EDEN AHMAKTIR.

2_KİM BEN BU İLMİMİ ALİ DEN HÜSEYİNDEN ZEYNELABİDİN DEN ABDULKADİR GEYLANİ DEN VE İMAM RABBANİ DEN ALDIM DERSE KÜFÜRDEDİR.

3_KİM BANA BÖYLE YAZDIRILDI KULAĞIMA BÖYLE GELDİ GİBİ GÜYA GAYBİ HAVALARI VERİRSE KÜFÜRDEDİR.

4_KİM DÖNEMİMİZDE HERKES ZAMANIN NAKŞİBENDİ ŞEYHİNE HİMMET EDERDİ.BENDE MİSKETİM DAHİ KAYBOLSA HİMMET YA GEYLANİ DERDİM VE İNANIR MISINIZ BİR ÇOK KEZ İŞİME YARADI DERSE KÜFÜRDEDİR.

Risale i nur u yanlış tanıyorsam hayır risale de böyle şeyler yazmıyor diye açıklayın Allah için.

eğer risale i nur külliyatı ve onu yazan adam hak yolunda olsaydı hikayeden çok fıkhi meselelerde ve itikadı meselelerde usulde ve fur'u da ilim verirdi.

bu taktiği cübbeli de kullanıyor.itikadi meselelerde ağzını bıçak açmıyor.fakat fıkıh meselelerinde herkesten iyi biliyor!!!!
adam kim besmele çekerek sakalını keserse kafirdir diyorda kim himmet derse kafirdir demiyor neden???

uyanın kardeş!!!! uyanın.imanınızı çalıyorlar farkında değilsiniz.

Üst Ana Sayfa Alt