Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Adnan Oktar'ın(harun Yahya), Müslüm Gürses Sevgisi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Adnan Oktar (Harun Yahya) Sapığından; Müslüm Gürses Dinsiz Sapığına Övgü

images
images
images

13.jpg
muslum-gursesgenc.jpg
muslum_gurses_7049.jpg

Müslüm Gürses'in Küfür Şarkılarından Biri (sansürlenmiş hali)

Tıkla : YouTube - ‪Müslüm Gürses YAsak Albüm Aç?ls?n Meyhaneler‬;

İtirazım var bu zalim kadare
İtirazım var bu sonsuz kedere
Feleğin cilcesine
Hayatın silvesine
Dertlerin cümlesine
İtirazım var

Tek tesellim kadehler
Başka birşey istemez
Sarhoş etsin yeterki
Rakı, şarap farketmez

Tövbe ettim tutamadım sözümü
Aşklan mı yoğurdun benim özümü
Güldürme allahım artık yüzümü
Taş yağdır başıma sevdiğim için

Açılsın Meyhaneler Yıkılsın Minareler
Allahsan Allahlığını Bil Yeter
Çektiğim Çileler Yıkayın Beni Musalla Taşında
Adımı Yazın Kanımla Cami Duvarlarına
Ölürcesine Sevmek Tek Günahımsa
Kapatın Cennetin Kapılarını Bana
Sararsın Yapraklar Sönsün Işıklar
Artık Güneş Doğsa Neye Yarar
Benim Gönlüm Hep Sonbahar
Gömün Beni Meyhanenin Tam Ortasına
Sarhoş Kardeşlerim Gelsin Yanı Başıma...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
zaten ne beklenir ki bu adamdan ahi

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sanki kendisinin din hakkında çok bilgisi varmış gibi:) birde( dini bilmiyor bilse dahaiyi taklidimi yapar )demiş ...subhanallah...

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulmüizz ahi bu şarkı tamamen şehir efsanesidir bundan emin olun delili de yok tamamen zandır

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ADAM 96 DA İBO ŞOV DA ÖYLE BİR ŞARKI YOK DEMİŞ ,

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O Linkteki şarkının sözleri farklı, uydurma olan şarkısıda yoktur zaten... Allahualem

Hasbihal Ali Çevrimdışı

Hasbihal Ali

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Adnan Oktar'i da sevmem, Müslüm Gürses denilen densizide. Al birini vur ötekine!

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
geberip gitti ceheneme elhamdulıllah
şimdi bu şarkı sözlerinin hesabını tek tek verecek... inşallah hesabı çetin olur

Açılsın Meyhaneler Yıkılsın Minareler
Allahsan Allahlığını Bil Yeter
Çektiğim Çileler Yıkayın Beni Musalla Taşında
Adımı Yazın Kanımla Cami Duvarlarına
Ölürcesine Sevmek Tek Günahımsa
Kapatın Cennetin Kapılarını Bana
Sararsın Yapraklar Sönsün Işıklar
Artık Güneş Doğsa Neye Yarar
Benim Gönlüm Hep Sonbahar
Gömün Beni Meyhanenin Tam Ortasına
Sarhoş Kardeşlerim Gelsin Yanı Başıma...

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adam onları yazmamış olsun Müslüman mı oldu Dünün Ayyaşı He kardeşim :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
o zaman atış serbest mi olacak ?

Kardes bir kafiri tezkiye edene kadar müminlerin safinda durmak cok mu zor.

Bu adamin zahiren kafir oldugunu anlamamak gözünün önünü görememekten daha da körlüktür.

Medyayi cok mu takip ediyorsunda duygusallasip burada polemik mi cikarmak istiyorsun bilmiyorum ama istersen bu adamin acik küfre girdigine dair sarkilarini youtubeden bulup sana verebilirim.

Biz zahiren bu adamin küfrünü acikca beyan ediyoruz, sen buna karsi isen bu adamin zahiren iman ettigine dair bir sey paylas hepimiz görelim.

Müslüm Gürses gibi küfrü acik olan birinin küfürde oldugunu söylememek imani bir sorundur, zaten bir müslüman bunda bile tereddütte ise diger sarkicilara sira bile gelmez.

Zira zararsiz kendi halinde, göya beyfendi gibi görünen bir cok sarkinin icinde Allaha isyan olan dinden cikarici sözler bulunmaktadir.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Kardes bir kafiri tezkiye edene kadar müminlerin safinda durmak cok mu zor.

Ben böyle bi şeyi kabul etmiyorum tarafım belli yalandan yana değilim . Zaten şarkıları hayatı belliyken ekstralara gerek yok .Nasıl bilrdiniz sorusunun cevabı sarhoş bilirdik olabilir mesela , Sadece Gürses için değil bir başkası içinde bir başka konu içinde aynıdır tutumum adamların yaptıkları halleri belliyken ilaveye gerek yoktur . Buna kalkıp da aman bu müslüm sevgisi de nedir aman bu şu sevgisi de nedir diye kinayeli serzenişlere de aldırmam açıkcası . Ki bu da şahsıma bir hakarettir aslında .

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

Ben böyle bi şeyi kabul etmiyorum tarafım belli yalandan yana değilim . Zaten şarkıları hayatı belliyken ekstralara gerek yok .Nasıl bilrdiniz sorusunun cevabı sarhoş bilirdik olabilir mesela , Sadece Gürses için değil bir başkası içinde bir başka konu içinde aynıdır tutumum adamların yaptıkları halleri belliyken ilaveye gerek yoktur . Buna kalkıp da aman bu müslüm sevgisi de nedir aman bu şu sevgisi de nedir diye kinayeli serzenişlere de aldırmam açıkcası . Ki bu da şahsıma bir hakarettir aslında .

Sarhos bilirdik mi?

Sormuslar bushu nasil bilirdiniz, demisler salagin tekiydi gözünün önününe görmeyen biriydi.

Yani pes dogrusu sadece sarhosmuydu.

Adam sarkilarinda Allaha isyan eden biriydi.

Sen kafir demek istemiyorsun cünkü imanin ne oldugunu detaylari ile bilmiyorsun.

Bak bastan diyorum benim zamanimi aliyorsun Rabbime havale ediyorsun bu israrci cedelinden ötürü.

Müslüm gürsese ait sarki sözleri girip bakabilirsin.

Müslüm Gürses Şarkı Sözleri

Simdi oradan atlarsin o adamin yazdigini bana delille dersin ...

Yazanda okuyanda birdir. Farzedelim ki hic birini o yazmadi, ama o okudu.

Bak sadece bir tane sana link atiyorum, bu bile bu kisinin islam ile alakali olmadigini, daha önce iman ettiyse bile küfre girdiginin delili ( hos bunlarin daha önce imana girdigine dair delil de yok ya)

MüsLüm Gürses-Sevdikçe Sayende Günahkar Oldum - YouTube

Secde ettim aşka taparcasına

adam acikca küfrünü beyan etmis siz zorla adama müslüman muamelesi yaparsiniz.

Verdigim sarki sözlerini anlayacagini sanmam adamin hemen hemen tüm sarki sözlerinde ayan beyan kara iplikle beyaz ipligin ayirt edilisi gibi acik küfürler vardir.

Tabi hidayetin elinde oldugu Rabbim, görmeyi de Rabbim gösterir.

Yazik ki, müsrikler Allaha isyan edecek ve öldüklerinde kendilerini islama nispet eden din tüccari kaldirgaclar onlarin namazini kildiracaklar sizin gibilerse Allah affetsin sarhostu diyecektirler.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sen kafir demek istemiyorsun cünkü imanin ne oldugunu detaylari ile bilmiyorsun.

Deyim bari. KAFİR .

Konu bu değil benim açımdan,, Gürses öznem değil yani , benim konum "yalan" .

Yarın bi gün adnan oktar öldü diyelim eğer ki onun hakkında da olmayan bi rşey yazılırsaona da karşı çıkacağım .

Şimdiden söleyim de nedir bu Adnan sevgisi diyen falan olursa burada bulunsun :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Deyim bari. KAFİR .

Konu bu değil benim açımdan,, Gürses öznem değil yani , benim konum "yalan" .

Yarın bi gün adnan oktar öldü diyelim eğer ki onun hakkında da olmayan bi rşey yazılırsaona da karşı çıkacağım .

Şimdiden söleyim de nedir bu Adnan sevgisi diyen falan olursa burada bulunsun :D

Agzini topla kardesim, sen kim oluyorsunda, yalancilikla itham ediyorsun.

Niyetinde gercekten samimisin?

Bunun usulu vardir.

1- Gelirsin özele konu acan kisiyi uyarirsin bak sen böyle diyorsun ama durum böyle degil der aciklarsin, o kiside konusunu editler ya da siler, silmezde gelip üst yöneticiyi ya da konu altindan rapor ya da direk konu altina yazarsin.

2- Artistlik yapip konu altindan birsey biliyormus gibi, delilleri ile yazarsin. Sen artistlik yapiyorsun onu bile beceremiyorsun.

Sarki sözleri müslüm gürsese ait degilse, sana göre yalansa bu iddiani direk ispat edersin, ben surada burada dinledim demessin, koy videonu biz de konumuzu editleyelim.

Ayrica saffini netlestirmek istiyorsan, konuya böyle yaklasilmaz, küfrüyle beraber konuyu acarsin ki, bu yazilari okuyanlar zahiren sizden süphe etmesin.

Buyur iddiani ispat etmen icin 15 dakika veriyorum.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Agzini topla kardesim, sen kim oluyorsunda, yalancilikla itham ediyorsun.

Toplama ihtiyacı duymuyorum . Bir şey söylendi ispat edilsin . Bulun ispat eddin ben de toplayım şu an için öyle bir durum var mı ?

İnat etmeyi bırakırsanız dediğim gibi Gürses'in zırnık umurumda olmadığını anlarsınız .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt