Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Adobe Premier Kullanabilen Var Mı?

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
After effects de yaptığım efekti Adobe premierde bulamadım?

Harfler sırayla küçükten büyüğe gitsin istiyorum

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
After effects de yaptığım efekti Adobe premierde bulamadım?

Harfler sırayla küçükten büyüğe gitsin istiyorum
akhi ben bu programarı kaldırdım ama aklımda kaldığı kadarıyla söyleyebilirim, after effect'te yaptığın efekti proje dosyası olarak kaydet ozaman premiere de o dosya uzantısını görecektir Allahualem, öyle bir dene istersen...

Suraka Çevrimdışı

Suraka

İslam-TR Üyesi
akhi ben bu programarı kaldırdım ama aklımda kaldığı kadarıyla söyleyebilirim, after effect'te yaptığın efekti proje dosyası olarak kaydet ozaman premiere de o dosya uzantısını görecektir Allahualem, öyle bir dene istersen...
Düşününce mantıklı geldi Akhi : )

Deniyim bi söylerim inşallah.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi eğer istersen aşağıda ki kanalı takip edebilirsin, hem premiere hem photshop ve after effect ile ilgili güzel çalışmaları var, ayrıca audition ile ilgilide ara sıra video yapıyor
https://www.youtube.com/user/siberkurs

Suraka Çevrimdışı

Suraka

İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suraka ahi eğer işe yaramadiysa yaptığın effecti Quicktime (gov)(transparan video) şeklinde kaydet, bu kesin çözümdür zaten :)

Suraka Çevrimdışı

Suraka

İslam-TR Üyesi
Suraka ahi eğer işe yaramadiysa yaptığın effecti Quicktime (gov)(transparan video) şeklinde kaydet, bu kesin çözümdür zaten :)
akhi bu dediğin gibi değilde biraz farklı yaptım .mov uzantısı ile kaydettim ve premiere attım videoyu sonra blande mode den screen seçtim bi sorun olmadı. ama abdulafuv akhi ne yapıcak bide ona bakıyım : )

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi bu dediğin gibi değilde biraz farklı yaptım .mov uzantısı ile kaydettim ve premiere attım videoyu sonra blande mode den screen seçtim bi sorun olmadı. ama abdulafuv akhi ne yapıcak bide ona bakıyım : )
ben ".gov" mu demişim o_O .mov diyecektim ahi, hep karıştırıyorum zaten...:)