Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aduket Tarikatı-zikir Fighter

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunun asıl videosu gulyarasi nda vardı galiba.Tekrar izleyin gördükçe gülesim geliyor bir yandan da düşünüyorum bu adamlar o tepindikleri odadaki yazan Allah ismine saygılı olsalar bari diye de sapıklık işte

not:"aduket" atarideki dövüş oyunlarındaki garip uzakdoğulu sesi. müzik içerir, sesini kısabilirsiniz

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Vay be bu ellemeden deviriyor rakiplerini :D

arada bi kurbaga dansi da yapiyorlar :D

M Çevrimdışı

muwahhid04

Üye
İslam-TR Üyesi
subhanallah yaşlarına başlarına sakallarına bakmadan yaptıkları harektlere bak:hahahaa Allah akıl fikir versin....

A Çevrimdışı

ABDULLAH9

Üye
İslam-TR Üyesi
bunlar ne yapmaya çalışıyor bunlar muslumanmı insanın aklı almıyor bunlar hangı kıtabı okuyor resullahın siyer,ınden haberlerı varmı bunlar nerede yaşıyor hangi fırkadır bu hale nasıl gelmişler açıklayan bır arkadaş varmı Allah ecrinizi artırsın

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ALLAH iyiliğini versin akhi

daha önce izlediğim için,bakmamıştım

şimdi baktımda :) efektleri eklemişler mükemmel olmuş haha

bu ateri oyununu oynayanlar bilir :)

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adamlar tepinerek Allahi buluyorlar ! (hasa)

Bunlara sorsan Allahin tecellisi bize vurdu yerimizde duramadik derler gerci biz anlamayiz anca zikir ehli anlar biz gafiliz maneviyatimiz yok kimseden tevbeli degiliz
tabiki bize manasiz gelcek ama ahh bi icebilseydik o ask sarabini o huzuru bi yakalayabilseydik..nelerden geri kalmisiz degilmi akhiler

Allah sapik sufilerin serrinden Ummeti Muhammedi korusun amin

S Çevrimdışı

seeartos

Üye
İslam-TR Üyesi
Uçan adam Sabri'de bu tarikatten galiba...
Yerde yuvarlanan sofiyi ona benzettim:)

_katre_ Çevrimdışı

_katre_

الحمدلله
Site Emektarı
Allah'ımm bu ne böyle..resmen sapıklık..tarikatların içinde bunlar da mı vardı..Rabbim sen beni nasıl bi pislikten kurtardın böyle.şükürler olsun sana..Allah'ım sen Hidayet nasip et farkına varamıyorlar :(

Üst Ana Sayfa Alt