Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Afganistan İslam Emirliği

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uzun yıllar topraklarını işgal eden kafirlerin korkulu ruyası olan, Ülkelerinde Yanlızca İSLAM hakim olsun dıye mucadele eden ummetın gururu izzeti olan taliban islam emirliği modernleşen ordusu ile adeta göz kamaştırmakta.Ülkesini işgal eden dış güçleri buyuk bir ölçüde temizlemiş bulunan islam emirliği buyuk bir devlet olma yolunda çığ gibi ilerlemektedir.ALLAH tan atışlarını isabetli kılmasını diler
Bir an önce özlenen islamı yeryuzune yaymasını temenni ederim.

ALLAH ım islama ve mücahidlere mazlumlara yardım et onları kafirlerin munafıkların müşriklerin şerrinden muhafaza eyle.
ALLAH ım onları her daim muzaffer eyle.
ALLAH ım yeryuzunde fıtne fesat cıkarmaya calısanları helak et.
ALLAH ım yanlızca senden yardım dıler yanlızca sana itaat ederiz.

24820

24821

24822

24823

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Uzun yıllar topraklarını işgal eden kafirlerin korkulu ruyası olan, Ülkelerinde Yanlızca İSLAM hakim olsun dıye mucadele eden ummetın gururu izzeti olan taliban islam emirliği modernleşen ordusu ile adeta göz kamaştırmakta.Ülkesini işgal eden dış güçleri buyuk bir ölçüde temizlemiş bulunan islam emirliği buyuk bir devlet olma yolunda çığ gibi ilerlemektedir.ALLAH tan atışlarını isabetli kılmasını diler
Bir an önce özlenen islamı yeryuzune yaymasını temenni ederim.

ALLAH ım islama ve mücahidlere mazlumlara yardım et onları kafirlerin munafıkların müşriklerin şerrinden muhafaza eyle.
ALLAH ım onları her daim muzaffer eyle.
ALLAH ım yeryuzunde fıtne fesat cıkarmaya calısanları helak et.
ALLAH ım yanlızca senden yardım dıler yanlızca sana itaat ederiz.

Ekli dosyayı görüntüle 24820

Ekli dosyayı görüntüle 24821

Ekli dosyayı görüntüle 24822

Ekli dosyayı görüntüle 24823
Allahumme Amin
ALLAHUEKBER
Ümmetin gururu

Ebu Leyya el-Batmâni Çevrimdışı

Ebu Leyya el-Batmâni

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bizler Allah rızası için yapılan her eyleme dualarımızla destek vereceğiz inşaAllah. Allah daha fazlasını yapmayı nasip eylesin. Allahumme amin.

Üst Ana Sayfa Alt