Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Afganistan Konya'dan Vurulacak

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Afganistan Konya'dan Vurulacak

19 Haziran 2009

Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'daki Operasyonlar Çerçevesinde NATO Awacs Uçaklarının Konya Hava Üssü'nü Kullanacakları Haberlerini Doğruladı.
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Burak Özügergin, Afganistan'daki operasyonlar çerçevesinde NATO AWACS uçaklarının Konya Hava Üssü'nü kullanacakları haberlerini doğruladı.

Burak Özügergin, önceki gün Almanya'da ''Die Zeit'' ve ''Handelsblatt'' gazeteleri ile ''n-TV'' kanalında, NATO AWACS uçaklarının Konya Hava Üssü'nü kullanacaklarına ilişkin olarak yer alan haberler hakkındaki bir soru üzerine, NATO makamlarının Türkiye'den, AWACS uçaklarının Konya Hava Üssü'nden geçici olarak yararlanması isteğinde bulunduklarını bildirdi.

Özügergin, ''Gerek ISAF operasyonuna yaptığımız kapsamlı katkılar çerçevesinde, gerek dost ve kardeş Afganistan'ın hava trafik hizmetlerine yardım amacıyla, AWACS uçaklarının belirli bir süre Konya Hava Üssü'nü kullanmaları ülkemizce uygun bulunmuştur'' dedi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ç Çevrimdışı

çöl yağmuru

Üye
İslam-TR Üyesi
  • islamcı hükümetin de ulusalcı ordunun da itirazı olmayan bi durum. gazze halkına ölüm yağdıran israil uçaklarının pilotları da konya hava üssü'nde eğitim görüyodu yanlış bilmiyosam..

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
  • islamcı hükümetin de ulusalcı ordunun da itirazı olmayan bi durum. gazze halkına ölüm yağdıran israil uçaklarının pilotları da konya hava üssü'nde eğitim görüyodu yanlış bilmiyosam..
Malesef doğru biliyorsun.
Hatta Türkiyenin casus uydusu İsraillilerin kontrolündedir!!!

İsrail gizli servisi MOSSAD, Türk istihbaratı MİT ile birlikte çalışıp , musluman esirleri türkiyede sorgulamakta, operasyon yapmaktadırlar.
:şeytan:islamordusu:şeytan2

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Müslümanlar Allah-Subhanahu we Teala-nın Takdiri ile olur herşey,Belkide İsrail ve Amerika Konya'dan Vurulur...Allah-Subhanahu we Teala-nın Takdiridir...Kim bilebilir ki !?

TC artık Eski Koyunlarını Süremiyor ,İman ''Zan''nında olanlar ''İMAN^^ etmeye başladılar....

TASAVVUF ŞİRKİ MİLADINI DOLDURDU-ARTIK TEVHİDİ ''ÜSLUP'' KULLANAN (YENİ BEL'AMLAR) ile GELİYORLAR,GİDİŞATA YÖN VERECEKLER...

BİR ÇOK ESKİ TERÖRLER MÜCADELE -EMEKTARLARI- YENİ TEVHİDİ CEMAATLERDE HOCALIK YAPMAYA BAŞLATILDI,BU İSE DEVLETİN EMEKLİ TEM LERE İŞ ÇIKARMIŞ OLDULAR,GÖREVDE OLANLAR İSE TEVHİDİ BİZDEN İYİ BİLİYORLAR, DOLAYISI İLE KAFİRLER İŞİNİ YAPACAK BİZDE GÖREMİZİ YAPACAĞIZ...

TEHLİKENİN FARKINDAMISINIZ ?

Ç Çevrimdışı

çöl yağmuru

Üye
İslam-TR Üyesi
Malesef doğru biliyorsun.
Hatta Türkiyenin casus uydusu İsraillilerin kontrolündedir!!!

İsrail gizli servisi MOSSAD, Türk istihbaratı MİT ile birlikte çalışıp , musluman esirleri türkiyede sorgulamakta, operasyon yapmaktadırlar.
:şeytan:islamordusu:şeytan2

yani bu kadarına da pes!!!bu durumda işbirlikçi abd değil de Türkiye desekte olurmuş fazla uzağa gitmeye gerek yokmuş

S Çevrimdışı

Sa'd Bin Ebi Vakkas

Üye
İslam-TR Üyesi
İmam-ı Azam'a biri sormuş; "Ben kâfirlerin giysilerini dikiyorum, bu durumda kâfirlere yardım edenlerden (onlara yardım eden onlardandır) olur muyum?". "Hayır" diyor, olmazsın. "Sana iplik getiren kâfirin yardımcısı sense bizzat kâfir olursun." Yanlışım varsa düzeltin. Allah cümlemizi sahih bilgilerle, sahih ilimle amel edenlerden eylesin inşAllah.. Âmin..

Üst Ana Sayfa Alt